Kā iPhone8 var palīdzēt Tavam biznesam? 

Viedtālruņu attīstība šobrīd ir ļoti strauja – ik gadu to lietotājiem tiek piedāvāta virkne dažādu inovāciju, un izņēmums nav arī Apple radītais iPhone 8. Vai zini, kā šis telefona modelis var palīdzēt Tavās ikdienas gaitās? Uzzini par to šajā rakstā!

, 2017. gada 17. oktobris plkst. 0:05

Drošība – pamatu pamats

Šis aspekts gan nav saistīts tikai jaunāko iPhone modeli – drošība ir bijusi Apple prioritāte kopš laika gala. Tā, piemēram, ikviena aplikācija, kas nonākusi aplikāciju veikalā jeb App Store, tiek rūpīgi pārbaudīta, turklāt arī vecākām ierīcēm ilgstoši tiek piedāvāti jaunākie atjauninājumi, kas ir ļoti būtiski no drošības viedokļa. Paaugstinātu drošību sniedz arī biomehānisko datu (pirksta nospiedums vai, iPhone X gadījumā – sejas atpazīšana) izmantošana telefona lietošanai. Šī funkcija turklāt ļauj ne tikai atbloķēt telefonu, bet arī veikt pirkumus App Store un Apple Play. Savukārt tiem, kas uztraucas par šīs sistēmas drošību, jāmin Apple sniegtie dati – pirkstu nospiedumu lasītāja kļūdas procents ir vien 0.002% jeb 1 reize no 50 000, savukārt Face ID kļūdas procents ir vēl zemāks – 0.0001% (1 reize no 1 000 000).

Augstai veiktspējai nepieciešamas attiecīgas komponentes

Dažkārt ar viedtālruni nepieciešams veikt vairākas darbības vienlaicīgi, un, ja tās saistītas ar biznesu, ir ļoti svarīgi, lai šādos brīžos telefona jauda nepieviltu. iPhone 8 par to ir padomāts – telefonā ir A11 Bionic procesors, kas virknē apskatu tiek vērtēts kā ļoti jaudīgs, nodrošinot ātru telefona darbību jebkurā situācijā. Pirmajos testos ticis secināts, ka šis jaunais procesors darbībā pārspēj pat dažus 13 collu MacBook Pro portatīvo datoru modeļus! Savukārt, salīdzinot to ar iepriekšējos modeļos esošo procesoru A10, procesora ātrums uzlabojies par apmēram 70 procentiem, turklāt tas izceļas arī ar zemāku enerģijas patēriņu.

"20171016-1557-shutterstock-724858627.jpg"

Nozīmīgs faktors – ekrāna kvalitāte

Lietojot telefonu ilgstoši, liela nozīme ir tā ekrāna kvalitātei – asumam, kontrastam un citiem raksturlielumiem. Abiem modeļiem (iPhone 8, kuram ir 4.7 collu ekrāns, kā arī iPhone 8 Plus ar 5.5 collu ekrānu) ir Retina HD ekrāns ar ļoti augstu izšķirtspēju – attiecīgi 1334 x 750 un 1920 x 1080 pikseļiem. Turklāt abiem modeļiem iestrādāta arī True Tone funkcija, kas ekrāna gaismu automātiski pielāgo apkārtējam apgaismojumam.

"20171016-1557-1a-lv-iphone-8.jpg"

Bezvadu lādēšana – Tavai ērtībai

Arvien biežāk dažādās sabiedriskās vietās, piemēram, lidostās un viesnīcās, kā arī ēdināšanas iestādēs, pieejamas uzlādes stacijas un paliktņi, kur pavisam ērti iespējams veikt telefona uzlādi, pat neizmantojot lādētāju. Turklāt 2018. gadā Apple izlaidīs AirPower paliktni, uz kura vienlaikus būs iespējams uzlādēt gan telefonu, gan Apple Watch vai AirPods.

Dati – arī fiziskā drošībā

Kā jau tika minēts, iPhone esošie dati tiek rūpīgi pasargāti no tā, lai tiem nevarētu piekļūt nevēlamas personas vai datorvīrusi, taču nereti telefonu un līdz ar to – arī tajā esošo informāciju – var sabojāt pat neliels ūdens šļaksts. iPhone 8 nav šis gadījums – tas ir pasargāts gan no putekļiem, gan ūdens šļakatām. Taču jāņem vērā, ka aizsardzības līmenis, ņemot vērā telefona nolietojumu, var samazināties, kā arī samirkušu telefonu nekādā gadījumā nedrīkst uzlādēt.

iPhone 8 vs iPhone 8 Plus – kā izvēlēties piemērotāko?

Lai gan būtiskākā atšķirība starp šiem telefonu modeļiem ir ekrāna izmērs, (iPhone 8 modelim tās ir 4.7 collas pa diagonāli, bet iPhone 8 Plus – 5.5 collas) un attiecīgi – arī to izšķirtspēja, ir vēl pāris atšķirību, kuras vērts ņemt vērā:

- Kameru skaitsiPhone 8 Plus ir aprīkota ar vēl vienu papildus 12 megapikseļu telefoto kameru, ļaujot iegūt vēl kvalitatīvākus fotoattēlus (it īpaši – sliktā apgaismojumā), kā arī nodrošināt divreiz jaudīgāku digitālo tālummaiņu un portreta režīmu;

- Baterijas darbības laiks – ja telefonu vēlies uzlādēt retāk, iPhone 8 Plus ir piemērotāka izvēle – piemēram, sarunu laiks ir pat par septiņām stundām ilgāks (21 pret 14 stundām).

Aktuāls jautājums šobrīd ir – kur iegādāties jauno iPhone 8? Ja arī Tev šķiet, ka šis telefona modelis ir Tev piemērots, ielūkojies interneta veikala 1a.lv piedāvājumā – šeit pieejami gan 64GB, gan 256GB iPhone 8 un iPhone 8 Plus modeļi dažādos krāsu toņos. Turklāt – vai zināji, ka 1a.lv internetveikals jau trīs gadus pēc kārtas ir ieguvis prestižo ALSO Awards balvu kā labākais E-komersants Latvijā? Ienāc www.1a.lv un pārliecinies par tā kvalitāti pats!

Dalies ar šo rakstu!
Raksta komentāri
Spied šeit, lai lasītu vai pievienotu savu komentāru
Nepalaid garām

«Mēs pārejam uz iknedēļas drukātā izdevuma formātu. Izmaiņas Dienas Biznesā ir vajadzīgas....

Darbu sākusi latviešu uzņēmēju dibināta nekustamo īpašumu aģentu platforma «Big Bang Realty»,...

Kompāniju pārņemšanas un apvienošanās (M&A) darījumu jomā lielu aktivitāti tuvākajā laikā...

Lūšu dravā viesos aicina tos, kuri vēlas ko vairāk uzzināt par bišu...

Par spīti lietotāju skaita sarukumam, sociālais tīkls draugiem.lv vēl joprojām ir pelņu...

Sekojot pieprasījumam, zivju pārstrādātāji maina paradumus un pielāgojas klientu prasībām, kas...

No šīs sadaļas
2017. gada 11. oktobris plkst. 0:05

Pirmā ideja par siera ražošanu radās sen, ap 2002.gadu, kad mēs sava...

2017. gada 06. oktobris plkst. 0:05

Mūsdienu cilvēka dzīves ritms ir tik saspringts! Ar biznesa vidi saistītiem ļaudīm...

2017. gada 05. oktobris plkst. 0:05

Būvkompānija SIA Rīgas fasādes par būvniecības pakalpojumiem ir uzsākusi pieņemt norēķinus...

2017. gada 04. oktobris plkst. 0:05

Pie sava biznesa nonācām aptuveni pirms trim gadiem. Tas radās no mūsu...

2017. gada 28. septembris plkst. 0:05

SKYDAS metāla durvis – uzticamības garantija. Galvenā prasība, kas tiek izvirzīta attiecībā...

2017. gada 27. septembris plkst. 0:05

Dārzeņus savā saimniecībā audzējam jau aptuveni 20 gadus. Toreiz bija tādi laiki,...

2017. gada 26. septembris plkst. 7:24

Lai sekmētu sabiedrības iesaisti videi kaitīgu atkritumu apsaimniekošanas sistēmā, Zaļā josta...

2017. gada 25. septembris plkst. 16:53

Aicinājums pieteikties konkursos:...

2017. gada 20. septembris plkst. 8:22

Uzreiz pēc bakalaura izglītības ekonomikā iegūšanas sāku strādāt valsts pārvaldē, pēc tam...

2017. gada 14. septembris plkst. 0:10

...