Ražošana

Kā top? Spriedzi mazinošais Relaxols Stress Support

Anda Asere, 22.11.2019

“Relaxols Stress Support” ražošanas process skatāms tālāk galerijā!

Foto: Ritvars Skuja, Dienas Bizness

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

A/S “Rīgas Farmaceitiskā fabrika” ražotā produkta “Relaxols Stress Support” ražošanas apjoms šogad ir divkāršojies

Pēc A/S “Rīgas Farmaceitiskā fabrika” valdes priekšsēdētājas Diānas Stepiņas–Gaujas domām, pēdējā pusotra gada laikā vērojamais pieprasījuma pieaugums saistāms ar mūsdienu saspringto dzīves ritmu.

Uzņēmums šo produktu ražo jau kopš 2013. gada, bet šogad “Dr. Pakalns” zīmols piedzīvojis būtiskas izmaiņas. “Iepriekš tas izskatījās kā tradicionālais “Rīgas Farmaceitiskās fabrikas” produkts, par ko vairāk zināja vecāka gadagājuma auditorija. Līdz ar vizuālajām pārmaiņām esam ieinteresējuši plašāku sabiedrību. Pārdošanas rezultāti rāda, ka jaunā zīmola stratēģija ir veiksmīga, turklāt līdz ar to esam pamanīti arī eksporta tirgos. Uz Kipru jau ir aizsūtītas pirmās partijas un šobrīd notiek pārrunas ar Poliju un Austriju,” norāda D. Stepiņa–Gauja.

Viņa stāsta, ka šis produkts domāts brīžiem, kad ir vērojama nervozitāte un ar to saistīti miega traucējumi. “Produkts mazina spriedzi, uzlabo sirdsdarbību, veicina relaksāciju un līdz ar to arī mazina iemigšanas traucējumus,” skaidro D. Stepiņa–Gauja.

“Relaxols Stress Support” sastāvā ir baldriāna sakņu, vilkābeļu augļu un melisas lapu ekstrakts. “Produkts satur visiem labi pazīstamus augus. Baldriāna un melisas ekstrakti mazina spriedzi, palīdz nervozitātes, uztraukuma un iemigšanas traucējumu gadījumos. Vilkābeļu ekstrakts labvēlīgi iedarbojas uz nervu sistēmu, uzlabo sirdsdarbību un asinsvadu tonusu,” viņa stāsta, piebilstot, ka tad, ja mēneša vai divu laikā nav vērojamas izmaiņas, nepieciešams konsultēties ar ārstu.

A/S “Rīgas Farmaceitiskās fabrikas” sortimentā ir vairāk nekā simts nosaukumu. To vidū ir gan iekšķīgai, gan ārīgai lietošanai paredzēti produkti – tējas, pilieni, tinktūras, sīrupi, ziedes un krēmi. “Vairāk specializējamies uz šķidrajiem produktiem un ziedēm. Šobrīd mūsu ražošanas līnijas nav aprīkotas ar cieto zāļu formu ražošanu, bet tas ietilpt mūsu nākotnes plānos,” norāda D. Stepiņa–Gauja. Vēsturiski ļoti populāri ir gadiem ilgi sortimentā esošie sirds pilieni un kuņģa pilieni.

Kopā zīmola “Dr. Pakalns” līnijā uzņēmums ražo 13 produktus – klepus sīrupus, deguna pilienus, līdzekli iemigšanas traucējumiem un citus. Vislielākie pārdošanas apjomi ir sīrupam “Easy Breathe Pini Plus Syrup”. “Strādājam pie “Dr. Pakalns” līnijas attīstīšanas un potenciāla atklāšanas. Domāju, ka kādā brīdī jaunā zīmola produkti popularitātē pārspēs klasiskos produktus,” uzskata D. Stepiņa–Gauja.

Komentāri

Pievienot komentāru