Kā valodas apguve var veicināt uzņēmējdarbību? 

Mēdz teikt, ka valoda spēj atvērt visas durvis. Tas ir tiesa arī tad, ja tiek runāts par uzņēmumiem un iespējām. Apgūt jaunas valodas vai uzlabot esošas zināšanas var vienmēr un jebkurā vecumā. Drošākais veids, kā iegūt noturīgas un kvalitatīvas zināšanas – valodu kursi. Lasiet tālāk un uzziniet, kas ir Skrivanek Baltic Valodu skola un kādus kursus tā piedāvā!

, 09.8.2018

Kas ir Skrivanek Baltic Valodu skola?

Skrivanek Baltic ir viens no lielākajiem tulkošanas uzņēmumiem Baltijas valstīs ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi. Mīlestībā pret valodu un cieņā pret valodas kopējiem tika izveidota Valodu skola, kurā tiek piedāvāts plašs valodas kursu klāsts dažādiem zināšanu līmeņiem.

Valodu skolā pieejamie valodu kursi:

- Angļu valodas kursi

- Dāņu valodas kursi

- Franču valodas kursi

- Itāliešu valodas kursi

- Krievu valodas kursi

- Norvēģu valodas kursi

- Spāņu valodas kursi

- Vācu valodas kursi

- Zviedru valodas kursi

Visi kursi ir pieejami dažādiem sagatavotības līmeņiem, piemēroti gan iesācējiem, gan tiem, kuriem jau ir noteiktas priekšzināšanas. Arī kursu norises laiks ir īpaši ieplānots tā, lai tos būtu ērti apmeklēt arī tiem, kuri strādā vai mācās. Kursi notiek gan regulārās, gan intensīvās grupu nodarbībās, tāpat ir iespējams izvēlēties mācīties no rīta, vakarā vai nedēļas nogalē.

Skrivanek valodu kursi uzņēmējiem

Skrivanek valodu kursi ir pieejami arī atsevišķu uzņēmumu darbiniekiem. Ja nepieciešams apmācīt lielāku darbinieku grupu, var rīkot tieši uzņēmumam paredzētus kursus vēlamajā laikā. Šādi Skrivanek valodu kursi būs īpaši veidoti konkrētā uzņēmuma vajadzībām, galveno uzmanību vēršot uz būtiskākajiem aspektiem, piemēram, lietišķā valoda, rakstiskā valoda, telemārketings u. tml. Neatkarīgi no vajadzībām – vienmēr var vienoties par efektīvāko risinājumu.

Ar ko ir īpaši Skrivanek valodu kursi?

No citiem valodu kursiem Skrivanek valodu kursi atšķiras ar ievērojamo pieredzi, profesionālajiem pasniedzējiem, kā arī efektīvajām metodēm:

- Bezmaksas zināšanu pārbaude, lai noteiktu apgūstamo līmeni pirms kursu sākšanas.

- FOCUS – rīks, kas tiek izmantots valodas zināšanu līmeņa noteikšanai, tiek pārbaudītas visas prasmes – gramatika, leksika, runātprasme, kā arī lasītā teksta izpratne. Tas bieži tiek izmantots personāla atlasē.

- EFFECTO metodes izmantošana valodas apguvē – īpaši izstrādāta un patentēta mācību metode Skrivanek valodu skolām, kas atrodas visā pasaulē. Ar šo metodi valodas apguves efektivitāte ir daudz augstāka.

"20180809-1618-valodumacibas-lv-valodu-ku"

Foto: Shutterstock.com

Kāpēc valodu kursi ir efektīvāki par citām valodas apguves metodēm?

- Profesionāli un pieredzējuši pasniedzēji.

- Iespēja uzdot jautājumus un noskaidrot precīzas atbildes.

- Darbs grupā kopā ar citiem līdzīga līmeņa valodas lietotājiem ļauj pakāpeniski apgūt valodu un trenēt prasmes.

- Kursu apmeklējums disciplinē un palīdz saglabāt motivāciju.

- Skrivanek valodu kursi ir lieliska iespēja sastapt jaunus draugus ar līdzīgām interesēm.

- Zināšanu progresu ir daudz vienkāršāk novērtēt un attiecīgi noteikt jomas, kurām nepieciešams vairāk pievērsties.

- Kursa biedru progress palīdz novērtēt savus panākumus un saglabāt entuziasmu valodas apguvē.

- Iespēja rīkot valodu kursus uzņēmumiem ļauj darbiniekiem interesanti pavadīt laiku ārpus biroja un kalpo kā izglītojošs komandas saliedēšanas pasākums.

Kā pieteikties valodu kursiem?

Lai uzzinātu vairāk par piedāvātajiem valodu kursiem un jaunajām grupām, ielūkojieties vietnē valodumacibas.lv un uzziniet vairāk. Jaunas grupas tiek veidotas nepārtraukti. Neskaidros jautājumus var noskaidrot, zvanot uz bezmaksas informatīvo tālruni. Izvēlieties sev vai saviem darbiniekiem tīkamos kursus un piesakieties jau tūlīt!

Kontaktinformācija

Bezmaksas informatīvais tālrunis: 8000 72 72

Biroja adrese: Lāčplēša iela 87C, Rīga, LV-1011

Tīmekļvietne: Valodumacibas.lv