Kāre pēc McDonald’s arvien pieaug 

Maltas uzņēmums «Premier Capital», kam pieder «McDonald’s» restorānu attīstīšanas licence sešās Eiropas valstīs, pagājušajā gadā strādājis ar 263 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 14,5% vairāk nekā 2016. gadā. Visos tirgos reģistrēts apgrozījuma pieaugums, grupai turpinot pastāvīgu izaugsmi.

Laura Mazbērziņa, 07.05.2018

Foto: LETA

«Premier Capital» ir «McDonald's» attīstības licences turētājs Igaunijā, Grieķijā, Latvijā, Lietuvā, Maltā un Rumānijā. Pašreizējā uzņēmuma tīklā ietilpst 138 restorāni, tostarp vairāki McDrive un McCafe restorāni.

Pateicoties 7500 cilvēku komandai Igaunijā, Grieķijā, Latvijā, Lietuvā, Maltā un Rumānijā, «Premier Capital» pagājušajā gadā apkalpoja 112 miljonus klientu, kas ir par septiņiem miljoniem vairāk nekā 2016. gadā, sasniedzot jaunu apmeklētāju skaita rekordu.

2017. gadā grupa reģistrējusi pamatdarbības peļņu 23,4 miljonu eiro apmērā. Atskaitot investīcijas un finanšu izdevumus, grupa reģistrējusi 20 miljonu eiro pirmsnodokļu peļņu, salīdzinot ar 16,5 miljonu eiro peļņu pirms gada. Aktīvu apjoms 2017. gadā sasniedzis 47,6 miljonus eiro.

Visi tirgi uzrādījuši divciparu skaitlī mērāmu izaugsmi, Grieķijai salīdzinājumā ar 2016. gadu fiksējot visstraujāko kāpumu par 16%, kurai seko Rumānija (15,7% izaugsme), Lietuva (14,8%), Igaunija (12,2%), Latvija (10,4%) un Malta (10,3%). «Premier Capital» pērn atvēra septiņus jaunus restorānus - četrus Rumānijā, divus Lietuvā un vienu Grieķijā. Savukārt vēl pieci restorāni Rumānijā tikuši rekonstruēti.

Prognozes grupas biznesam visos tirgos saglabājas pozitīvas. Grupa turpina palielināt savu tirgus daļu un apmeklētāju skaitu, pateicoties uzlabotai apkalpošanas pieredzei restorānos. Grieķijā, neskatoties uz vietējo un starptautisko zīmolu sīvo konkurenci, kā arī pastāvīgi sarežģīto ekonomikas vidi, darbības rezultāti uzlabojas un tirgus daļa palielinās.

Šogad sešos tirgos paredzēts atvērt vairāk nekā desmit jaunus restorānus.

««Premier Capital» turpina veikt apjomīgas investīcijas restorānu attīstībā, inovācijās, kā arī darbinieku apmācībā un attīstībā,» stāsta Viktors Tedesko «Premier Capital» ģenerāldirektors.

Jaunākais izdevums