Pakalpojumi

Konsultē Latvijā un Āfrikā

Linda Zalāne, 22.02.2018

Foto: Ieva Leiniša/LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Konsultāciju biznesā izdzīvo tas, kurš spēj piedāvāt plašu pakalpojuma klāstu ar pievienoto vērtību, un šāda ir arī Civitta Latvija attīstības stratēģija

SIA Civitta Latvija ir spējusi kāpināt apgrozījumu no 157 tūkst. eiro 2014. gadā līdz 769 tūkst. eiro 2017. gadā, tā ir iekļauta Dienas Biznesa un Lursoft veidotajā strauji augošu kompāniju jeb Gazeļu sarakstā. «2018. gadā esam iecerējuši apgrozījumu kāpināt par 15-20%, turpināsim pērn iesāktos projektus publiskajā un privātajā sektorā, tostarp piesaistot ERAF fondu līdzekļus. Tāpat strādāsim pie projekta, kurā ir iesaistīti visi trīs Civitta Baltijas biroji, proti, biedrības Rail Baltica Business Network (RBBN) mērķis ir pulcēt kopā uzņēmējus Latvijā un ārvalstīs, lai apzinātu biznesa potenciālu saistībā ar vērienīgo Rail Baltica infrastruktūras projektu,» atklāj konsultāciju uzņēmuma SIA Civitta Latvija projektu vadītāja Anna Rozenfelde.

SIA Civitta Latvija ir partneru vadīts uzņēmums, kur katrs specializējas savā jomā. Civitta kā zīmols sāka darbību 2010. gadā Lietuvā, paralēli attīstot arī projektus Latvijā. Pirmais projekts bija Lietuvas enerģētikas sektora restrukturizācijas plāna sagatavošana un īstenošana, kurā veidotā sadarbība starp dažādu valstu speciālistiem kļuva par uzņēmuma idejas pamatu. Tika atrasti partneri gan Igaunijā, gan Latvijā un izveidoti meitas uzņēmumi šajās valstīs. «Šobrīd grupas ietvaros strādā vairāk nekā 200 darbinieku 11 birojos dažādas pasaules valstīs, bet galvenais birojs atrodas Igaunijā, Tartu,» stāsta SIA Civitta Latvija projektu vadītājs Kristaps Kovaļevskis. Uzņēmuma pirmais klients bijusi viena no lielākajām apdrošināšanas sabiedrībām valstī. Ar laiku klientu lokam pievienojās ražošanas un pārstrādes uzņēmumi, mobilais operators, aptieku ķēde u.c. Uzņēmums strādā vairākos virzienos – sniedz konsultācijas publiskā un privātā sektora klientiem, veic tirgus izpēti, palīdz uzņēmumiem piesaistīt Eiropas fondu finansējumu.

2017. gadā 50% no Civitta Latvija apgrozījuma nodrošināja eksporta pakalpojumi, publiskā sektora konsultācijas veidoja 18%, tirgus izpētes un datu analītika – 23%, ES finansējuma piesaiste – 2%, bet uzņēmējdarbības atbalsts – 7%. Uzņēmums ir sadarbojies ar valsts iestādēm un pašvaldībām. Gadu gaitā Civitta Latvija strādājusi kopā ar Finanšu ministriju, Valsts kanceleju, Kultūras ministriju, Valsts kontroli, kā arī vairākām pašvaldībām.

Visu rakstu Konsultē Latvijā un Āfrikā lasiet 22. februāra laikrakstā Dienas Bizness.