Tirdzniecība un pakalpojumi

KOOL Latvija ievieš piedāvājumu biznesa segmentam

Zane Atlāce - Bistere, 25.06.2019

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

KOOL Latvija uzsāk aktīvu darbību biznesa segmentā, piedāvājot uzņēmumiem iespēju optimizēt un kontrolēt degvielas izmaksas ar vienkāršu un caurspīdīgu degvielas cenu aprēķina modeli, informē uzņēmumā.

«KOOL Business» piedāvātā degvielas cenošanas modeļa pamatā ir caurspīdīguma princips, un tas atšķiras no tirgū ierastās pieejas, kas balstīta uz konkurentu cenām, tirgus pozīciju un apjoma atlaidēm.

Degvielas vairumtirdzniecības cenas ietekmēt nav iespējams, bet DUS uzcenojumu – var, jo to pamatā veido mazumtirgotāja izmaksas un nodokļi. Tieši šādu pieeju degvielas cenu noteikšanai izmanto Latvijas uzņēmums, piedāvājot saviem klientiem vienkāršu cenas formulu – Kool iepirkuma cena, kurai pievienoti 5 centi par litru degvielas. Līdz ar to «KOOL Business» cenu ietekmē vienīgi degvielas piegādes un iepirkuma cenas svārstības.

«Esam vietējais uzņēmums, tādēļ zinām, cik būtiski maziem un vidējiem uzņēmumiem Latvijā ir gudra resursu tērēšana – iespēja samazināt saimnieciskos izdevumus, tostarp uzņēmuma degvielas izmaksas ļauj ietaupīto investēt savu biznesa mērķu sasniegšanā, tādēļ man ir patiess gandarījums, ka ar savu cenu politiku varam atbalstīt vietējos uzņēmējus un nodrošināt, ka nauda paliek tepat Latvijā,» norāda «KOOL Latvija» valdes loceklis Sandis Šteins.

Kā norāda uzņēmuma vadītājs, «KOOL Business» piedāvājums ir spēkā ierobežotu laiku, tāpēc, jo ātrāk uzņēmums uzsāks sadarbību, jo ilgāk tas varēs izmantot īpašos noteikumus un jau šobrīd plānot zemākas degvielas izmaksas 2020. gadam.

Tuvākajā laikā «KOOL Latvija» klientiem būs pieejami jau 10 DUS un veikali. Jaunākās DUS tiks atvērtas Jelgavā un Jūrmalas šosejas malā.

Komentāri

Pievienot komentāru