Koziols iegādāsies arī atlikušās AS Dienas akcijas

2011. gada 31. janvāris plkst. 8:09
Autors: Db.lv
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Laikraksta Diena kontrolpaketes īpašnieks Viesturs Koziols grasās iegādāties arī atlikšos Roulendu ģimenei piederošos 47,84% AS Diena akciju, liecina paziņojums laikrakstā Diena.

Pēc darījuma noslēgšanas V. Koziolam piederošajam uzņēmumam AS Žurnāli un Diena piederēs 98,84% AS Diena akciju.

«Esmu ļoti pateicīgs Roulendu ģimenei, ar kuru, jau iegādājoties 51% akciju, bija vienošanās turpināt sarunas arī par atlikušo akciju iegādi. Gan Roulendu ģimene, gan tagad arī es, neiegādājāmies plaukstošu, pelnošu uzņēmumu. Mēs iegādājāmies mediju, kuram nepieciešama ļoti liela uzmanība un smags darbs, lai šo mediju atkal padarītu konkurētspējīgu, pelnošu un galvenais - lasītājiem nepieciešamu,» paziņojumā raksta V. Koziols.

Viņā arī norāda, ka patlaban mērķis ir padarīt AS Diena par modernāko un ietekmīgāko mediju Latvijā, kas spēj saviem lasītājiem atspoguļot jebkuru norisi Latvijā un pasaulē, analizēt notikumus, procesus, ietekmēt to norisi. V. Koziols arī vēlas paplašināt savas tirgus pozīcijas, kā ietvaros jau izveidota AS Diena reklāmas aģentūra, turklāt tiek strādāts arī pie savas fotoaģentūras izveides.

AS Diena koncernā ietilpst SIA Dienas mediji, SIA Dienas žurnāli, SIA Abonēšanas centrs Diena, SIA Dienas grāmata, SIA Biznesa atbalsta grupa Pre Prio, SIA Poligrāfijas grupa Mūkusala un SIA Mūkusalas māja.

SIA Dienas mediji produktu portfelī kopumā ir 35 drukātie un digitāli mediji, no tiem 23 preses izdevumi (16 laikraksti un septiņi žurnāli) un 12 interneta portāli. SIA Dienas mediji izdod biznesa rokasgrāmatas un organizē konferences un seminārus.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām