Krievijā aptur Igaunijas Lux Express grupas uzņēmuma autobusu pārvadājumu licenci 

Krievijas iestādes uz laiku anulējušas licenci Igaunijas starptautisko pārvadājumu grupā Lux Express Grupp ietilpstošā Krievijas uzņēmuma Jevrolains pasažieru autobusu reisiem maršrutos Helsinki-Sanktpēterburga un Tallina-Sanktpēterburga, tādēļ Lux Express šajā laikā pasažieru pārvadāšanai norīkojusi citus autobusus un piedāvā citus variantus vēlamā galamērķa sasniegšanai.

LETA, 2017. gada 03. janvāris plkst. 16:51

Krievijas robežsardzes dienests pirmdien uz robežas aizturēja Lux Express autobusus, kas brauca ikdienas reisos maršrutā Helsinki-Sanktpēterburga. Sākotnējais aizturēšanas iemesls bija licences apturēšana Lux Express starptautiskajiem pārvadājumiem.

Tomēr vēlāk noskaidrojās, ka licence apturēta tikai Krievijā reģistrētā uzņēmuma Jevrolains autobusiem, bet Igaunijas kompānijas Lux Express Estonia autobusi var turpināt pārvadājumus starp Tallinu un Sanktpēterburgu. Pasažieri operatoru var pārbaudīt uz iegādātās biļetes.

Tallinas-Sanktpēterburgas maršrutā reisi notiek pēc ierastā grafika. Kā pagaidu risinājumu Lux Express saviem pasažieriem piedāvā aizvietojošos autobusus uz robežas aizturēto vietā. Saistībā ar to var būt neērtības robežas šķērsošanā, kā arī autobusi var kavēties. Helsinku-Sanktpēterburgas maršrutā Lux Express piedāvā aizvietojošos autobusus, kā arī citus galamērķa sasniegšanas variantus.

Pirmdien līdz darba dienas beigām Lux Express saņēma Krievijas oficiālu paziņojumu, ka Jevrolains licence uz laiku apturēta saistībā ar firmas darbības trūkumiem. «Mēs nesen patiešām saņēmām brīdinājumu saistībā ar nelieliem trūkumiem mūsu pakalpojumos, to novēršanai tika doti trīs mēneši. Mūsu pārstāvis pērn 26.decembrī parakstīja atbilstošu aktu. Trūkumi netraucēja sniegt kvalitatīvus un drošus pasažieru pārvadājumu pakalpojumus,» sacīja Lux Express pārdošanas direktors Sanders Lehmuss.

Starptautisko pārvadājumu licences apturēšana kompānijai bija negaidīta, par to netika brīdināts. «Mums ir ļoti žēl par radušos situāciju, atvainojamies saviem pasažieriem. Mēs darīsim visu, kas mūsu spēkos, lai pēc iespējas ātrāk novērstu trūkumus,» viņš piebilda.

Jevrolains Helsinku-Sanktpēterburga maršrutā veic trīs reisus dienā, bet Tallinas-Sanktpēterburgas maršrutā - piecus reisus dienā.

 

Dalies ar šo rakstu!
Raksta komentāri
Spied šeit, lai lasītu vai pievienotu savu komentāru
Tevi varētu interesēt
2016. gada 16. decembris plkst. 11:39

Biznesa portāls Db.lv piedāvā piektdienas mini interviju sēriju. Katru nedēļu kāds no...

2016. gada 11. oktobris plkst. 8:40

Pirms desmit gadiem uzņēmējiem nenāca ne prātā darba darīšanās no Tallinas uz...

2016. gada 02. jūnijs plkst. 9:52

Šā gada pirmajos trīs mēnešos Lux Express pārvadājis 480,48 tūkstošus pasažieru,...

2015. gada 22. maijs plkst. 12:22

Starptautisko un iekšzemes autobusu reisu operators Lux Express turpina pasažieru tīkla paplašināšanu...

2015. gada 14. maijs plkst. 11:42

Dzelzceļu izmanto mazāk, autobusu kompānijām pagaidām rādītāji labāki, ceturtdien vēsta laikraksts...

Nepalaid garām

Šodien Ventspilī tika prezentēta jaunā koncertzāle «Latvija»....

Biznesa portāls Db.lv bija liecinieks situācijai, kad kāda sieviete SIA «Ilgezeem» tirdzniecības...

Jaunlaicenē ražotās cementēto koka ēveļskaidu plātnes tiek realizētas ne tikai Eiropā, bet...

Asociācija LANĪDA turpina publicēt ikmēneša nekustamā īpašuma tirgus cenu indikatoru....

Jau 22.sezonu Saulkrastos strādā Velosipēdu muzejs, kas ļauj ielūkoties Latvijas velosipēdu ražošanas...