Latvijas vannu ražotājs iekaros Āziju

2012. gada 12. novembris plkst. 12:53
Autors: Jānis Rancāns
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Latvijas vannu ražotājs PAA ar Honkongas korporācijas Yan’s Group uzņēmumu Asia Wise noslēdzis ekskluzīvās pārstāvniecības līgumu par PAA ražotās produkcijas izplatīšanu visā Āzijas reģionā.

Kā norāda ražotājs, teritoriāli tas ietver Ķīnas TR, Honkongu, Makao, Japānu, Dienvidkoreju un Indonēziju.

«Āzijas reģionā PAA galvenokārt piedāvās piedāvās vannas istabas iekārtas no jaunā materiāla Silk Stone, kuru dizains speciāli veidots, ņemot vērā Āzijas tirgus specifiku un prasības. PAA izstrādājumus plānots iebūvēt jaunos viesnīcu un daudzstāvu dzīvojamo namu projektos,» informē uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Pēteris Trencis.

Db.lv jau vēstīja, ka Latvijas uzņēmums PAA uzsācis produkcijas izgatavošanu no jauna luksus materiāla Solid Surface ar preču zīmi Silk Stone. Solid Surface tiek dēvēts par jaunās paaudzes akmens masu, kas pēc savas struktūras ir blīvāks un viendabīgāks, vieglāk apstrādājams un izturīgāks nekā akmens masa, skaidro uzņēmums.

«Silk Stone ieviešana ražošanā ir mērķtiecīgi plānots investīciju projekts, lai palielinātu ražošanas jaudu un konkurētspēju Rietumeiropas, Austrumeiropas, Skandināvijas un Krievijas tirgos,» iepriekš sacīja P. Trencis.
 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām