Latvijas vannu ražotājs nostājas blakus vadošiem pasaules santehnikas zīmoliem

2012. gada 01. novembris plkst. 11:45
Autors: Jānis Rancāns
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Latvijas uzņēmums PAA, kas nodarbojas ar vannu, izlietņu un dušas paliktņu ražošanu, uzsācis produkcijas izgatavošanu no jauna luksus materiāla Solid Surface ar preču zīmi Silk Stone.

Solid Surface tiek dēvēts par jaunās paaudzes akmens masu, kas pēc savas struktūras ir blīvāks un viendabīgāks, vieglāk apstrādājams un izturīgāks nekā akmens masa, skaidro uzņēmums.

«Materiāls ir ļoti patīkams, radot siltu un zīdam līdzīgu efektu. Virsmai iespējams piešķirt gan matētu, gan spīdīgu apdari. Silk Stone ir izturīgs un higiēnisks, nodrošinot augstu izturību pret traipiem, skrāpējumiem un nodilumu. PAA ir vienīgais Latvijas santehnikas ražotājs, kurš piedāvā produkciju no šī jaunā materiāla,» sacīja valdes priekšsēdētājs Pēteris Treicis.

Kopumā projekta Solid Surface tehnoloģijas ieviešana ražošanā īstenošanai tikuši investēti 130 tūkstoši latu, no kuriem aptuveni 36,5 tūkstoši latu tikuši līdzfinansēti no Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) ES fonda, norāda uzņēmums.

«Silk Stone ieviešana ražošanā ir mērķtiecīgi plānots investīciju projekts, lai palielinātu ražošanas jaudu un konkurētspēju Rietumeiropas, Austrumeiropas, Skandināvijas un Krievijas tirgos. Šogad tika noslēgts ekskluzīvās pārstāvniecības līgums Āzijas reģionā, kur viens no sadarbības nosacījumiem bija vannas istabas risinājumi šajā luksus materiālā,» sacīja P. Treicis. Viņš arī piezīmēja, ka jaunākās tendences liecinot, ka šim materiālam pieder nākotne – vismaz tuvākajās desmitgadēs.

Uzņēmums uzsver, ka līdz ar  Solid Surface ieviešanu ražošanā tas pieteicis sevi luksusa segmentā, stājoties blakus tādiem pasaules vadošajiem santehnikas zīmoliem kā Villeroy &Boch, Duravit, Laufen u.c.

Produkcijas ražošana jaunajā materiālā tirgū tiks ieviesta pakāpeniski - no novembra sākuma tiks ražotas dizaina izlietnes Long Step un Samba, kuras šobrīd ir viens no pieprasītākajiem PAA produktiem. Sākotnēji tās būs pieejamas PAA salonā Vannu Fabrika, kas atrodas Rīgā, Ūnijas ielā 12a, pakāpeniski arī citos dizaina un santehnikas salonos Latvijā un eksporta tirgos.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām