Transports un loģistika

Liepāju virzīs uz elektromobilitāti

Vēsma Lēvalde, 17.07.2012

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Tā saukto zaļo tehnoloģiju atbalstītāji, Liepājas transporta uzņēmumu un pašvaldības pārstāvji 18. jūlijā tiksies Kurzemes Biznesa inkubatorā, lai iepazītos ar elektromobilitātes iespējām un attīstību Latvijā.

Apspriedes dalībniekiem tiks dota iespēja izmēģināt jauno elektroautomašīnu Opel Ampera, kā arī doties izmēģinājuma braucienā pa Liepājas promenādi ar Blue Shock Bike elektroriteņiem. Pasākuma mērķis sniegt informāciju par elektrotransportlīdzekļiem, rosināt ilgtspējīgu sabiedrības domāšanu, kā arī veicināt Liepājas virzību uz tādas pilsētas statusu, kurā elektromobilitāte ieņem nozīmīgu vietu iedzīvotāju ikdienas pārvietošanās paradumos.

Eksperti no Zaļo tehnoloģiju klastera, NK konsultāciju biroja, SIA Blue Shock Taxi un SIA Auto Blitz runās par elektromobilitātes nozari, videi draudzīgajām tehnoloģijām pārvietošanās sektorā, to nozīmīgumu, perspektīvām un iespējamajiem nākotnes ieguvumiem.

SIA Blue Shock Taxi pārstāvji iepazīstinās ar jauno elektroriteņu projektu Blue Shock Bike, savukārt Auto Blitz pārstāvis Ģirts Zemītis iepazīstinās ar jauno Opel Ampera elektroautomašīnu.

Pasākums tiek rīkots ar Zaļās enerģijas un vides tehnoloģiju klastera atbalstu. Klasteris šobrīd apvieno jau 60 Latvijas zaļos uzņēmumus tādās jomās kā elektromobilitāte, atjaunojamā enerģija un energoefektivitāte.

Komentāri

Pievienot komentāru