Metālapstrādes uzņēmums Amateks ticis pie 800 tūkst. eiro BaltCap investīcijām

2012. gada 15. augusts plkst. 11:28
Autors: Gunta Kursiša
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Riska kapitāla investīciju uzņēmums BaltCap parakstījis 800 tūkst. eiro vērtu investīciju līgumu ar metāla detaļu un komplektējošo mezglu ražotāju Amateks.

Paredzams, ka 800 tūkst. eiro investīcijas tiks izmantotas ražošanas paplašināšanai un modernizācijai.

Amateks nodarbojas ar dažādu veidu un sarežģītības pakāpes detaļu štancēšanu, kā arī piedāvā virpošanas, frēzēšanas un automātiskās montāžas pakalpojumus. Uzņēmuma apgrozījums pērn bija viens miljons eiro (aptuveni 0,7 milj. Ls).

Amateks pēdējo desmit gadu laikā sadarbojies ar tādiem pasaules mēroga uzņēmumiem kā Schneider Electric, Certex, Concentric AB un Plockmatic.

Tiek paredzēts, ka veiktais ieguldījums ļaus paplašināt Amateks piedāvāto produktu klāstu un tādējādi palielināt uzņēmuma apgrozījumu, uzskta BaltCap investīciju direktore Astra Neimane.

Līdz ar BaltCap ienākšanu uzņēmumā darbu padomē uzsāks Hanzas Elektronikas viceprezidents Alvis Vagulis, kas iepriekš vadījis Lexel Fabriku, Schneider Electric meitas uzņēmumu Latvijā.

Uzņēmumam BaltCap šis šogad ir ceturtais investīciju projekts, kas tiek īstenots ar privāto un Eiropas Savienības (ES) līdzfinansējumu.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām