Mežaparka Rezidencēs spāru svētki nākamajai villai

2017. gada 27. septembris plkst. 13:25
Dalies ar šo rakstu

Projektā Mežaparka Rezidences nosvinēti spāru svētki Gata Didrihsona projektētajai dvīņu mājai Villa Camellia, kas nu ir ieguvusi kopskata veidolu. Villa Camellia viena māja ar apdari potenciālajiem pircējiem tiek piedāvāta par 800 tūkstošiem eiro, savukārt, otra bez apdares - par 600 tūkstošiem eiro.

Dvīņu mājas ar 227 un 236 kv.m. platībām tiks nodotas ekspluatācijā 2018. gada februārī, kopā ar vēl divām savrupmājām šajā projektā- Villa Helenia un Villa Lavanda, kuru būvniecība arī ir uzticēta Selva Būvei.

«Šīs dvīņu mājas ir plānotas kā zema energopatēriņa ēkas. Lai to nodrošinātu, mājas risinājumos ir ievērtētas vairākas pasīvās mājas komponentes, piemēram, apkurināmo un neapkurināmo zonu nodalīšana, veidojot nepārtrauktu siltumizolācijas slāni, kontrolēta gaisa apmaiņa ēkā jeb ēkas konstrukciju blīvuma nodrošināšana, ēku dzīvojamo zonu orientēšana uz dienvidiem, noēnošana logiem, aukstuma tiltu novēršana, kā arī augstas energoefektivitātes stikloto konstrukciju izmantošana,» pastāstīja ēku autors Gatis Didrihsons (Didrihsons arhitekti).

Šobrīd Mežaparka Rezidencēs ir pabeigta pirmā savrupmāja Villa Corylus, top vēl divas savrupmājas un šīs dvīņu mājas. Gada beigās tiks uzsākta arī 7 rindu māju sekciju un divu mazstāvu dzīvokļu ēku būvniecība (šobrīd būvniecības tenderis, rezultāti būs zināmi oktobra vidū). Kopumā 31 ha platībā taps mājokļi vairāk nekā 200 ģimenēm, kā arī biroji un komerctelpas.

Šobrīd projektā kopumā pārdoti 3 zemesgabali, 3 - rezervēti. Neviena no mājām vēl nav atradusi pircēju.

Līdz 2019. gadam plānotas 20 miljonu eiro investīcijas būvniecībā (dzīvokļu nami, dvīņu mājas, rindu mājas, biroji).

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām