Būve

Neparedzēti remontdarbi neaizkavēs Salu tilta rekonstrukciju

LETA, 14.04.2015

Foto: LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Neparedzēti remontdarbi uz Salu tilta nekavēs būvniekus līdz novembra beigām pabeigt Salu tilta rekonstrukciju.

Kā paskaidroja Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Ilze Dišlere, Salu tilta renovācijas projektā sākotnēji nebija paredzēts veikt tilta pārejas plātņu nomaiņu vai remontu. Veicot aku remontu netālu no pārejas plātnēm, tika konstatēts, ka zem vienas no pārejas plātnēm ir izskalojumi. Veicot objekta apsekošanu, tika atklāts, ka zem visām pārejas plātnēm ir nosēdusies grunts. Pilnīgai situācijas izzināšanai tika veikta videoinspekcija, kas parādīja, ka tukšumi zem pārejas plātnēm ir visa tilta platumā.

Pašlaik visas šīs nepilnības ir novērstas un darbi uz tilta turpinās pēc grafika, taču ir nelielas laika nobīdes no darbu grafika, norāda Dišlere. Būvnieki paredz, ka līdz būvsezonas beigām visi darbi tiks pabeigti, kā plānots, un renovētais Salu tilts kā autovadītājiem, tā gājējiem tiks pilnībā atklāts, informēja Dišlere.

Dišlere arī skaidroja, ka ziemai neraksturīgi siltajos laikapstākļos remontdarbi uz Salu tilta notika arī ziemas sezonā.

Rīgas dome pērn novembra beigās lēma piešķirt papildu 105 000 eiro neparedzētiem darbiem uz Salu tilta - pārejas plātņu nomaiņai.

Salu tiltu pēc Rīgas domes pasūtījuma par 8,74 miljoniem eiro, neieskaitot pievienotās vērtības nodokli, rekonstruē pilnsabiedrība LNK Industries, kuras sastāvā ietilpst trīs būvniecības un ražošanas uzņēmumi - Latvijas tilti, Enfort un TTS.

Rekonstrukcijas darbi uz tilta tika sākti pērn 3.jūlijā.

Komentāri

Pievienot komentāru