Pārtika

Nīcas uzņēmums Piejūra sāk kūpinātu lašu un zivju konservu eksportu uz Ķīnu

Dienas Bizness, 17.07.2015

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Zivju pārstrādes rūpnīca SIA Piejūra uzsākusi eksportu uz Ķīnu – tur nogādāti jau pirmie zivju konservi un auksti kūpinātu lašu produkti, kuri šobrīd nonākuši tirdzniecībā Ķīnā, informē uzņēmumā.

Pirmās kravas uz Ķīnu SIA Piejūra nogādāja jau jūnija beigās un šobrīd tās ir nonākušas pie pircējiem. Drīzumā uz Ķīnu

tiks nogādātas nākamās kravas, iekļaujot arī saldētos zivju produktus – zivju pirkstiņus un burgerus.

«Pēc veiksmīgas dalības izstādē SIAL CHINA 2015 šajā pavasarī, šobrīd esam uzsākuši eksportu uz Ķīnu. Priecājamies, ka esam vieni no pirmajiem Latvijas zivrūpniecības uzņēmumiem, kuriem ir izdevies iekļūt šajā valstī. Ceram, ka pārdošanas apjomi tikai pieaugs,» saka uzņēmuma tirdzniecības un mārketinga vadītājs Māris Daude.

Neskatoties uz to ka eksports uz Krieviju ir pilnībā apstājies, uzņēmums ir spējis palielināt kopējo apgrozījumu par 20%,

salīdzinot šī gada pirmos sešus mēnešus ar šo pašu periodu pagājušajā gadā.

Šogad SIA Piejūra ar izstrādāto produktu zīmolu AMBERFISH aktīvi piedalās starptautiskās izstādēs tādās valstīs kā Lielbritānija, Beļģija, Ķīna, Amsterdama. Šogad plānots apmeklēt izstādes Vācijā, Kazahstānā un atkārtoti doties uz Ķīnu.

Tuvākajā nedēļā uzņēmumā SIA Piejūra tiks uzsākta nākamā modernizācijas kārta, kuras realizācijā (būvniecībā un iekārtās)

tiks investēti 1,5 miljoni eiro.

Uzņēmums Piejūra ir dibināts 1995. gadā Nīcas novadā un nodarbojas ar augstākās kvalitātes zivju pārstrādes produktu ažošanu. Uzņēmumā tiek nodarbināti ap 230 cilvēku. 2013. un 2014.gadā rūpnīcas modernizācijā kopumā investēti 5,2 miljoni eiro.

Komentāri

Pievienot komentāru