No amata atstādina Jelgavas autobusu parka vadītāju Pēteri Salkazanovu

2015. gada 17. marts plkst. 14:02
Autors: Db.lv
Dalies ar šo rakstu

Jelgavas pilsētas pašvaldībai piederošo kapitāla daļu turētāja pārstāvis  Andris Rāviņš pieņēmis lēmumu par SIA Jelgavas autobusu parks valdes locekļa Pētera Salkazanova atstādināšanu no amata uz laiku, vēsta zz.lv.

Šādu informāciju Zemgales Ziņām apliecināja Jelgavas pilsētas domes administrācijas Sabiedrisko attiecību pārvaldes Komunikācijas un mediju attiecību galvenā speciāliste Egita Veinberga.

Lēmums pieņemts, pamatojoties uz Zemgales tiesas apgabala prokuratūras vēstuli par drošības līdzekļa – noteiktas nodarbošanās aizlieguma piemērošanu līdz galīgajam nolēmumam kriminālprocesā, kas ierosināts par iespējamām neatbilstībām iepirkumu dokumentācijā.

Par SIA Jelgavas autobusu parks (JAP) valdes locekli uz laiku iecelts Gints Burks, kurš līdz šim bija uzņēmuma tehniskais direktors.

P.Salkazanovs Ziņām pastāstīja, ka tiesībsargu pārmetumi ir par iespējamiem pieļautiem pārkāpumiem, JAP no Jelgavas autobusu ražošanas uzņēmuma AMO Plant iegādājoties 45 autobusus Ambassador, kas JAP piegādāti laikā no 2010. līdz pat 2014.gadam.

«Lēmums par manu atstādināšanu man nebija pārsteigums, tāda rīcība Jelgavā jau ir ierasta. Šobrīd man neviens nav uzrādījis nekādas apsūdzības vai izteicis kādus konkrētus pārmetumus. Man tika paprasīta liecība, ko arī rakstiski iesniedzu prokuratūrai uz vienas lappuses. Vairāk arī neviens procesa virzītājs man nav neko papildus jautājis. Turklāt gribu arī atgādināt, ka Latvijas Satversmes 92.pantā ir noteikts, ka cilvēku var atzīt par vainīgu tikai pēc notiesājoša tiesas sprieduma, kas stājies spēkā,» uzsvēra P.Salkazanovs.

Viņš arī norādīja, ka šobrīd likums viņam liedz iepazīties ar lietas materiāliem un to viņš varēs izdarīt tikai tad, ja lieta tiks nodota izskatīšanai tiesā. «Acīmredzot viņi ar mani plāno tikties tiesā,» rezumēja P.Salkazanovs.

 

Dalies ar šo rakstu