No paku skapjiem Latvijā varēs veikt sūtījumus uz Pickup punktiem Eiropā

2017. gada 20. decembris plkst. 15:44
Sadaļa: Pakalpojumi
Dalies ar šo rakstu

Sūtījumu piegāžu uzņēmums «DPD Latvija» ir paplašinājis automatizēto terminālu jeb paku skapju iespējas. Turpmāk iedzīvotāji varēs no paku skapjiem Latvijā patstāvīgi veikt sūtījumus uz Pickup punktiem Eiropā, tostarp Lielbritānijā, Vācijā vai Beļģijā. Vienlaikus gada aktīvākajā sūtījumu veikšanas periodā uzņēmums aicina ikvienu savus plānotos iekšzemes un ārvalstu sūtījumus noformēt laikus.

Papildu līdzšinējai iespējai veikt sūtījumus no paku skapjiem uz Pickup tīkla punktiem Baltijā, tagad var nosūtīt pakas arī uz Pickup punktiem vairākās Eiropas valstīs. To vidū ir Lielbritānija, Vācija, Francija, Beļģija, Zviedrija, Dānija, Somija, Portugāle, Spānija un Luksemburga.

«Iepriekš Pickup tīklā bija iespējams piegādāt paku no automatizētajiem termināliem uz saņēmēju adresēm Eiropā, bet tagad esam galamērķiem pievienojuši arī Pickup punktus Eiropas valstīs. Pateicoties šai inovācijai, sūtītājs no paku skapja Daugavpilī var veikt sūtījumu uz paku skapi Spānijā. Esam būtiski paplašinājuši sūtījumu piegādes infrastruktūru, ņemot vērā mūsu klientu vajadzības, kā arī e-komercijas attīstības tendences,» stāsta «DPD Latvija» valdes priekšsēdētājs Jānis Grants.

Vienlaikus «DPD Latvija» atgādina, ka šis ir gada intensīvākais sūtījumu veikšanas laiks un aicina par plānotajiem sūtījumiem gan Latvijā, gan uz ārvalstīm parūpēties savlaicīgi. Gada nogalēs sūtījumu apjomi Latvijā un visā pasaulē pieaug vairākkārtīgi. Pagājušā gada beigās DPD grupa fiksēja paku skaita kāpumu par vidēji 20% dienā, atsevišķās dienās pat 35%. Līdzīga sūtījumu skaita pieauguma dinamika tiek prognozēta arī šogad, un DPD laikā līdz gada beigām plāno piegādāt līdz pat 6 miljoniem sūtījumu dienā.

«Būtisks paku skaita pieaugums katru gadu ir laikā no novembra beigām līdz pat janvāra vidum. Decembra izskaņā īpaši aktīvi tiek veikti e-komercijas sūtījumi, kā arī, protams, sūtītas dāvanas. Daudzviet pasaulē janvāra sākumā vērojams arī tāds fenomens kā dāvanu tālākpārdošana. Attiecīgi šajā periodā sūtījumu apstrādes infrastruktūra ir īpaši noslogota, tādēļ mudinām ikvienu, kas šajā laikā plānojis veikt sūtījumus, tos sagatavot un veikt laikus,» uzsver J.Grants.

Šā gada decembrī «DPD Latvija» paplašināja Pickup piegāžu tīklu, tam pievienojot 10 jaunus punktus - «Circle K» degvielas uzpildes stacijas Rīgā un Mārupē.

Dalies ar šo rakstu