Olainfarm akceptē V. Maligina akciju atpirkšanas piedāvājumu

2011. gada 21. jūlijs plkst. 20:31
Autors: Dace Skreija
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

AS Olainfarm valde ir konstatējusi, ka Valērija Maligina izteiktais brīvprātīgais akciju atpirkšanas piedāvājums atbilst normatīvajiem aktiem.

Valde gan atzīmē, ka piedāvātā cena neatbilst šībrīža akcijas cenai biržā un neatspoguļo uzņēmuma attīstības potenciālu. Tomēr, ņemot vērā ierobežoto akciju likviditāti, valde pieļauj, ka izteiktais piedāvājums varētu būt interesants lielāku akciju pakešu turētājiem, it īpaši tiem, kuri akcijas iegādājušies par cenu, kas ir būtiski zemāka par piedāvāto. Pats V. Maligins, kurš ir AS Olainfarm valdes priekšsēdētājs, balsojumā par atzinumu par brīvprātīgo atpirkumu atturējās.

V. Maligins ir informējis AS Olainfarm valdi, ka neatkarīgi no akciju atpirkšanas rezultāta nav plānojis veikt būtiskas izmaiņas uzņēmumā vai tā komercdarbībā – AS Olainfarm turpinās gatavo zāļu un ķīmiski–farmaceitisko produktu ražošanu. Viņš nav paredzējis mainīt AS Olainfarm atrašanās un darbības vietu un nav plānojis būtiskas izmaiņas uzņēmuma darbinieku sastāvā un skaitā. Tāpat V. Maligins ir īpaši uzsvēris, ka neplāno AS Olainfarm izslēgšanu no regulētā tirgus.

Jāatgādina, ka 2011. gada 15. jūlijā Finanšu un kapitāla tirgus komisija pieņēma lēmumu atļaut AS Olainfarm akcionāram Valērijam Maliginam izteikt AS Olainfarm brīvprātīgo akciju atpirkšanas piedāvājumu.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds