Olainfarm akcionāriem izmaksās uzņēmuma rezervju daļu

2017. gada 13. decembris plkst. 10:11
Autors: Žanete Hāka
Sadaļa: Investors
Dalies ar šo rakstu

15.decembrī tiks fiksēts AS Olainfarm akcionāru saraksts rezervju izmaksai, liecina Nasdaq Riga paziņojums.

Tādējādi 13. decembris ir pēdējā tirdzniecības diena, kad akcijas, kas iegādātas, slēdzot automātiski savietotus darījumus uzdevumu grāmatā, dod tiesības saņemt rezerves izmaksu.

Sākot ar 14. decembri investori, kas būs iegādājušies AS Olainfarm akcijas, slēdzot Automātiski savietotus darījumus uzdevumu grāmatā, vairs nesaņems attiecīgo rezerves izmaksu.

Akcionāru sapulcē jūnijā tika nolemts novirzīt AS Olainfarm rezervju daļu 281,7 tūkstošu eiro apmērā izmaksai AS Olainfarm akcionāriem, izmaksājot par vienu akciju 0,02 eiro.

Db.lv jau rakstīja, ka sestdien, 9.decembrī savās mājās Jūrmalā 52 gadu vecumā miris uzņēmējs, AS Olainfarm vadītājs un līdzīpašnieks Valērijs Maligins.

Olainfarm valdes loceklis Salvis Lapiņš paziņojumā biržai atgādina, ka V.Maligins kļuva par Olainfarm valdes priekšsēdētāju pēc uzņēmuma privatizācijas 1997.gadā un viņa vadībā AS Olainfarm attīstījies par vienu no vērtīgākajiem uzņēmumiem Latvijā ar apgrozījumu virs 100 miljoniem eiro un eksportu uz vairāk nekā 50 valstīm.

V.Maligins bijis arī Endokrininiai Preparatai valdes priekšsēdētājs, AS Rīgas farmaceitiskā fabrika padomes priekšsēdētājs, farmācijas kompānijas Aroma Baltfarm un SIA Alfa-Denta direktors, kā arī daudzu citu uzņēmumu vadītājs un īpašnieks.

Laikraksta Dienas Bizness šogad izdotajā Latvijas 100 bagātāko cilvēku sarakstā V.Maligins ieņēma 7.vietu ar bagātību 70 miljonu eiro apmērā.

Olainfarm koncerna kopējais apgrozījums pērn sasniedza 110,693 miljonus eiro, bet koncerna peļņa 2016.gadā bija 11,586 miljoni. eiro.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds