Olainfarm noliktavas pārbūves projektā plānots investēt vairāk nekā trīs miljonus eiro

2017. gada 17. janvāris plkst. 17:32
Autors: LETA
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Latvijas farmācijas kompānijas AS Olainfarm noliktavas pārbūves projektā plānots investēt 3 020 000 eiro, informēja Olainfarm finansējuma piesaistes daļas vadītāja Agnese Mercalova.

Tāda ir summa bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), taču ar PVN summa sasniegs 3 654 200 eiro.

Kā stāstīja Mercalova, projekta finansējumu veido likumā Par uzņēmumu ienākuma nodokli paredzētā atbalsta forma uzņēmumiem, kuri Ministru kabineta (MK) noteiktā kārtībā ir atbalstīts investīciju projekts.

Šajā gadījumā tas ir valsts atbalstāmo investīciju projekts Jaunu produktu ieviešana ražošanā un AS Olainfarm eksportspējas palielināšana, kas MK apstiprināts 2013.gada 7.maijā, atzīmēja Mercalova.

Rekonstruējamās ēkas apbūves laukums ir 5771 kvadrātmetrs, no tā lietderīgā platība ir 5941,2 kvadrātmetri, bet noliktavas būvtilpums ir 25 657 kubikmetri.

Būvdarbus plānots sākt šī gada aprīlī. Taču līdz tam vēl ir jāsagaida vakar, 16.janvārī, izsludinātā konkursa rezultāti.

Kā liecina Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājaslapā pieejamā informācija, pretendenti konkursā var pieteikties līdz 15.februāra plkst.16.30, iesniedzot savu piedāvājumu Olainē, Rūpnīcu ielā 5.

Kā ziņots, Olainfarm realizācija pagājušajā gadā sasniegusi 109,97 miljonus eiro, liecina provizoriskie konsolidētie 2016.gada 12 mēnešu rezultāti. Pēc nekonsolidētajiem "Olainfarm" provizoriskajiem rezultātiem produktu realizācija 2016.gada 12 mēnešos veidoja 91,02 miljonus eiro, kas ir par 7% vairāk nekā šajā periodā 2015.gadā.

Kompānija Olainfarm nodarbojas ar gatavo zāļu formu, farmaceitisko preparātu un uztura bagātinātāju, kā arī ar ķīmisko vielu un aktīvo farmaceitisko ingredientu ražošanu. Kompānijas lielākais īpašnieks tiešā un netiešā ceļā ir "Olainfarm" valdes priekšsēdētājs Valērijs Maligins. "Olainfarm" akcijas kotē "Nasdaq Riga" oficiālajā sarakstā. 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārdi