Ražošana

Oribalt, ieguldot 4,8 miljonus eiro, divkāršos noliktavu ietilpību Baltijā

Laura Mazbērziņa, 25.03.2019

Foto: freeimages.com

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Farmācijas loģistikas uzņēmums Oribalt netālu no Viļņas uzsācis jaunas farmācijas noliktavas būvniecību, kopējām investīcijām sasniedzot 4,8 miljonus eiro.

Jaunās noliktavas platība būs 6500 m2 un tā ļaus divkāršot noliktavu ietilpību Baltijā. Nākamajā būvniecības kārtā noliktavu būs iespējams paplašināt par vēl 4000 m2. Savukāt esošajā 6000 m2 Oribalt Viļņas loģistikas un izplatīšanas centrā tiek uzglabāti farmācijas un veselības aprūpes produkti, kas paredzēti visam Baltijas tirgum.

Jaunās Oribalt noliktavas un biroja telpas būvēs Norvēģijas nekustamā īpašuma ieguldījumu sabiedrība Baltic Sea Properties, ar ko Oribalt ir noslēdzis līgumu uz 12 gadiem par individuāli pielāgotu telpu izbūvi. Saskaņā ar līgumu Baltic Sea Properties uzbūvēs un izīrēs nepieciešamo platību farmācijas loģistikas uzņēmumam ar iespēju to paplašināt. Darījumā piedalījās arī nekustamo īpašumu konsultāciju uzņēmums Solid Real Advisors, kas koordinēja procesu kopā ar juridisko pakalpojumu sniedzēju Sorainen.

«Šis līgums būtiski ietekmē mūsu farmācijas loģistikas biznesu Baltijas valstīs: tiek divkāršota uzglabāšanas jauda, ieviestas jaunas noliktavas tehnoloģijas, farmācijas nozares standarti kļūst arvien stingrāki, arvien rūpīgāk ievērojot labas ražošanas (GMP jeb good manufacturing practice) un izplatīšanas prakses (GDP jeb good distribution practice) kvalitātes standartu prasības. Mērķis ir mūsu vajadzībām piemērota noliktava, kas spēj darboties mainīgos tirgus apstākļos. Mēs varēsim uzņemt vairāk kravu, paplašināt pakalpojumu sniegšanu kaimiņvalstīs un atvērt, piemēram, muitas noliktavu,» saka Oribalt Group izpilddirektors Pekka Rukanens (Pekka Ruokanen).

P. Rukanens arī norāda, ka noliktava ir paredzēta tikai farmācijas, veselības aprūpes preču, materiālu un ierīču uzglabāšanai. Oribalt sadarbojas ar pasaules farmācijas uzņēmumiem. Oribalt sniedz farmācijas loģistikas pakalpojumus visās Baltijas valstīs. Paplašinot savu darbību, uzņēmums spēs nodrošināt lielāku medicīnisko preču klāstu un elastīgāku pieejamību visiem Igaunijas, Latvijas un Lietuvas zāļu vairumtirdzniecības uzņēmumiem, slimnīcām un laboratorijām.

Komentāri

Pievienot komentāru