Būve

Paraksta līgumu par Liepājas vieglatlētikas manēžas būvniecību

Lelde Petrāne, 05.08.2016

Foto: Publicitātes

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Piektdien, 5. augustā, Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks izglītības, kultūras un sporta jautājumos Vilnis Vitkovskis un AS UPB valdes locekle Nora Kalna parakstīja sadarbības līgumu par Liepājas vieglatlētikas manēžas būvniecību, informē Liepājas pilsētas dome.

Turpinot attīstīt Liepājā sporta infrastruktūru, vieglatlētikas manēžas būvniecību plānots uzsākt 2016. gadā un noslēgtais līgums paredz, ka darbi veicami 16 mēnešu laikā. Jaunās vieglatlētikas manēžas būvnieks AS UPB tika noskaidrots 20.jūlijā, atkārtota iepirkuma rezultātā. Manēža tiks būvēta Rīgas ielā 50, pie Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas.

Liepājas vieglatlētikas manēžas būvniecībai paredzēts Izglītības un zinātnes ministrijas atbalsts, piešķirot valsts līdzfinansējumu 3 585 625, 00 eiro apmērā. Liepājas pašvaldības finansējums manēžas būvniecībai plānots 3 462 853, 49 eiro apmērā.

Manēžas projekts izstrādāts pēc Starptautiskās Vieglatlētikas federācijas noteiktajiem standartiem ar atbilstošu slēgto vieglatlētikas manēžu, kā arī pielāgotām telpām sportistu internātam. Manēža būs paredzēta izglītības iestāžu audzēkņu un sporta klubos iesaistīto personu treniņprocesa apstākļu uzlabošanai, kā arī tā paplašinās iespējas rīkot starptautiska līmeņa sporta sacensības Liepājā.

Papildu vieglatlētikas manēžai tiks būvēta arī četrstāvu ēka, kurā atradīsies ģērbtuves un apmeklētāju centrs, ēdnīca gan skolēniem, gan manēžas apmeklētājiem ar virtuvi un ēdamzāli, mācību klases, manēžas un Sporta spēļu skolas administrācijas kabineti, bibliotēka un sportistu internāts. Četrstāvu ēka būs savienota ar 5. vidusskolas ēku un manēžu.

Komentāri

Pievienot komentāru