Pakalpojumi

Pizza Hut izveide Rīgā tuvojas noslēgumam

LETA, 02.02.2016

Foto: AFP/SCANPIX

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Atvēršanai Rīgā tuvojas pirmā ātrās ēdināšanas zīmola Pizza Hut ēstuve, apstiprina Pizza Hut pārstāvis Vitalijs Žiuga.

Internetā ir izvietoti sludinājumi, kuros aicina pieteikties darbā zīmola Pizza Hut ēstuvē. Kā norāda Žiuga, tas liecina, ka pirmā Pizza Hut atvēršana Rīgā notiks pavisam drīz.

Tiesa, viņš nevar pateikt, kurā datumā notiks atklāšana, taču, kā iepriekš, arī patlaban Žiuga norāda, ka atvēršana notiks šī gada pirmā ceturkšņa laikā. Par precīzu atvēršanas laiku Pizza Hut informēs, tuvojoties atklāšanai.

Pirmās ātrās ēdināšanas tīkla Kentucky Fried Chicken (KFC) ēstuves un pirmās zīmola Pizza Hut kafejnīcas izveidē kopumā plānots investēt aptuveni vienu miljonu eiro, aģentūrai LETA teica KFC un Pizza Hut franšīzes īpašnieks Baltijas valstīs Sigurdurs Arnars Sigurdsons.

Pirmās KFC ēstuves izveidē investēts pusmiljons eiro, tā atklāta 28.augustā Vecrīgā, Audēju ielā 14. KFC ēstuve izvietota divos stāvos 300 kvadrātmetru platībā, to pārvaldīs Lietuvas uzņēmuma Cibus Restaurants filiāle Latvijā, kas reģistrēta šī gada 25.jūnijā. Cibus Restaurants Lietuvā pārvalda ne tikai KFC, bet arī picēriju Pizza Hut tīklu.

Saskaņā ar Latvijas Patentu valdes mājaslapā pieejamo informāciju KFC jau 1992.gadā reģistrējis preču zīmi Latvijā.

Gan KFC, gan Pizza Hut zīmols pieder ASV ātrās ēdināšanas uzņēmumam Yum! Brands, Inc., kura pakļautībā ir vairāk nekā 36 000 KFC, Pizza Hut un citi ātrās ēdināšanas apkalpošanas tīkli. Yum! Brands, Inc. 2013.gadā apgrozīja 23 miljardus ASV dolāru.

Komentāri

Pievienot komentāru