Printful liek sasparoties

2017. gada 14. septembris plkst. 9:04
Sadaļa: Pakalpojumi
Dalies ar šo rakstu

Līdz ar Printful darbības uzsākšanu Latvijā sasparojušās ir vietējās piegāžu kompānijas, kuras e-komercijas segmentā saskata lielu potenciālu

Kompānijas Draugiem Group Amerikā un Latvijā bāzētais drukas ārpakalpojumu uzņēmums Printful sadarbojas ar vairākām starptautiskām kompānijām, kas nodrošina sūtījumu nogādāšanu adresātam. ASV to veic USPS, DHL, FedEx un APC Logistics, bet Latvijā – FedEx un VAS Latvijas pasts. Šobrīd Printful ir uzsācis sarunas arī ar SIA DHL Latvia. Sūtījumu piegādātajiem ir nozīmīga loma Printful darbībā, kā arī visā e-komercijas nozarē, atzīst Printful vadītājs Dāvis Siksnāns.

FOTO: Printful trešā ražotne atvērta Latvijā
Draugiem Group pārceļas uz Ojāra Vācieša ielu, uz RBSSKALS bijušo biroju

«Problēmas ar piegādātājiem rodas gan pasaulē, gan Latvijā. Tā ir normāla parādība. Piegādātāji kļūdās katru dienu, kaut ko pazaudējot vai nepiegādājot laikā, taču svarīgi ir tas, ko viņi dara ar šo informāciju, lai kļūdu procents turētos nozares vidējā līmenī vai būtu zemāks,» uzsver D. Siksnāns. Šogad Printful, izmantojot starpnieku pakalpojumus, plāno izsūtīt teju trīs miljonus produktu. Uzņēmuma programmētāji sadarbojas ar VAS Latvijas pasts, bet Printful vadītājs pats personīgi regulāri dalās ar savu pieredzi un redzējumu, kā pakalpojumus uzlabot. «Šobrīd vēl ir pāragri teikt, bet es novērtēju gan Latvijas pasta, gan FedEx pretimnākšanu mums gan ar cenām, gan speciāliem piedāvājumiem, balstoties uz mūsu pieredzi ASV un agresīvajiem izaugsmes plāniem Eiropā. Ceru, ka ar laiku, kad Latvijas ražotne izaugs, spēsim vienoties arī par vēl labākām pakalpojumu cenām, jo izsūtīšanas izmaksas mēs tālāk atrādām gala klientam, kas tad arī izdara izvēli starp piegādes servisiem,» stāsta D. Siksnāns.

Visu rakstu Paplašina robežas un kāpina ātrumu lasiet 14. septembra laikrakstā Dienas Bizness.

Dalies ar šo rakstu