Pakalpojumi

Rīgā atklāts vēl viens Vidusjūras virtuves restorāns Riviera

Dienas Bizness, 17.07.2015

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Rīgā, Dzirnavu ielā 31, atklāts jau otrais Vidusjūras virtuves restorāns – Riviera. Jaunais, 265 kvadrātmetru plašais restorāns atrodas tikai 50 metru attālumā no otra Riviera restorāna Antonijas ielā.

Gada siltajā sezonā jaunais restorāns spēs uzņemt vienlaicīgi vairāk nekā 100 viesu, piedāvājot apmeklētājiem Vidusjūras reģiona valstu virtuves ēdienus un vairāk nekā 400 dažādu vīnu klāstu.

Otrais atpazīstamā zīmola Riviera restorāns ir veidots līdzīgā koncepta stilā – zilos, klusinātos toņos, lakoniski elegants un papildināts ar svaigiem dizaina elementiem. Ēdienkarte ir restorāna šefpavāra un līdzīpašnieka, vairāku starptautisku kulinārijas konkursu laureāta, Jāņa Sokolovska veidota. Pēc viņa vārdiem, tajā apvienoti labākie produkti mūsu reģiona gardēžiem saprotamā pagatavošanas veidā, ar Riviera raksturīgo, pazīstamo garšu. Savukārt restorāna vīna karti ir izstrādājis pazīstamais someljē un Riviera līdzīpašnieks Eduards Jakuševskis.

«Jauna restorāna radīšana ir atbilde uz mūsu klientu vēlmēm, jo līdz šim pieprasījums pārsniedza piedāvājumu un katru dienu nācās atteikt rezervācijas vairākiem apmeklētājiem. Abu restorānu ģeogrāfiski tuvā atrašanās ļauj ērti pārnest galdiņu reģistrācijas no viena restorāna uz otru, tādējādi nodrošinot viesiem plašākas iespējas apmeklēt mūsu restorānu. Tāpat otrā restorāna atvēršana tieši šeit ir skaidrojama ar to, ka Antonijas ielas apkārtne ir populārākā un pieprasītākā restorānu vieta galvaspilsētā, tāpēc mēs vēlējamies ilgtermiņa telpu nomas līgumu tieši šajā kvartālā,» stāsta restorāna Riviera šefpavārs un līdzīpašnieks Jānis Sokolovskis.

«Otrajā restorānā nedaudz stilistiski esam pamainījuši un papildinājuši vīna karti – piedāvājumā ir 460 vīna pozīcijas, turklāt veidojam arī īpašu mobilo aplikāciju, kas viesiem palīdzēs izskatīt un orientēties Riviera vīna kartē,» stāsta restorāna Riviera someljē un līdzīpašnieks Eduards Jakuševskis.

Jaunajā restorānā ir 110 sēdvietas, bet kopējā platība restorānā ir 265 m2, no kuriem gandrīz trešā daļa jeb 95 m2 atvēlēti āra terasei. Restorāns Riviera pieder SIA SL Kitchen, kas ir meitas uzņēmums SIA Soul Kitchen, kas savukārt ir Riviera zīmola īpašniece.

Komentāri

Pievienot komentāru