Rīgā būvē vēl vienu Škoda servisa dīlera centru 

Rīgā, Biķernieku ielā uzsākta jauna Škoda dīleru centra būvniecība, kas būs otrais dīlera centrs galvaspilsētā un ceturtais Latvijā, informē uzņēmumā.

Zane Atlāce - Bistere, 26.02.2019

Publicitātes foto

Autosalonā 650 m2 platībā tiks izvietoti jaunākie zīmola automobiļu modeļi, bet 900 m2 platībā ierīkota servisa zona, kas nodrošinās jauno auto sagatavošanu, garantijas un pēcgarantijas apkopes un remonta iespējas. Otrajā kārtā šajā kompleksā plānots attīstīt virsbūvju un krāsošana cehu.

Jaunais dīleris ir investīciju grupas «Tallinna Kaubamaja Grupp» AS uzņēmums «VERTE AUTO» SIA, kas Latvijā pildīs Škoda dīlera funkcijas. Celtniecības darbus veic Latvijas būvkompānija Aimasa. Centru plānots atvērt šā gada beigās.

«Jaunais dīleris ļaus paplašināt klientu apkalpošanas iespējas tieši galvaspilsētā. Jau vēsturiski lielākā ekonomikas aktivitāte koncentrējas Rīgas reģionā un kā zināms, tad aptuveni 80% jauno auto iegādes darījumu notiek tieši šeit, līdz ar to šis solis ir ļoti pārdomāts. Dīleris Mežciemā būs jau ceturtais pilna servisa Škoda partnera centrs Latvijā kas sekmēs sasniegt uzstādītos Škoda mērķus kļūt par vienu no vadošajiem auto zīmoliem Latvijā»: uzskata «Auto 100» Latvijas filiāles vadītājs Māris Jansons.

Jaunākais izdevums