Būve

Rotko centru būvēs Ditton būve

Ingrīda Drazdovska, 22.12.2010

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

SIA Ditton būve ir uzvarējusi konkursā par Daugavpils Rotko Mākslas centra izveidi Daugavpils cietokšņa teritorijā, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājas lapā.

Daugavpils būvfirma apņemas būvniecību veikt par 2,78 milj. latu. Daugavpils pilsētas domes rīkotajā konkursā bija piedalījusies apvienība AS RBSSKALS, SIA RBSSKALS Būvvadība un SIA RBSSKALS Būvsabiedrība, kā arī SIA RE&RE, SIA Merks, SIA YIT Celtniecība, izriet no Iepirkumu uzraudzības biroja mājas lapā atrodamās informācijas.

Projektu paredzēts līdzfinansēt no ES fondu līdzekļiem.

DB jau ziņoja, ka Daugavpils pilsētas pašvaldība sākusi Daugavpils cietokšņa teritorijas sakārtošanu, tā objektu atjaunošanu. Teritorijai ir izstrādāts detālplānojums un virkne konkrētu projektu. Šogad no tiem tiek realizēti divi: infrastruktūras ielu kompleksa labiekārtojuma un inženiertīklu renovācijas būvdarbi, kā arī kultūras un informācijas centra izveidošanu bijušajā ūdenssūkņu stacijas ēkā Daugavpils cietokšņa teritorijā (arī to veic SIA Ditton būve). Ir izsludināti vairāki konkursi par citu objektu atjaunošanu un pārbūvi.

Visu projektu realizācijas mērķis ir Daugavpils cietoksni padarīt interesantu un pievilcīgu tūristiem, kā arī restaurēt un pilnvērtīgi izmantot tagadējās ēkas.

Komentāri

Pievienot komentāru