SAF Tehnikas valde dividendēs rosina izmaksāt 2 miljonus eiro

2017. gada 24. oktobris plkst. 16:56
Autors: Žanete Hāka
Dalies ar šo rakstu

AS SAF Tehnika grupa 2016./ 2017. finanšu gadu noslēgusi ar peļņu 1,747 miljonu eiro apmērā, kas ir par 822 tūkstošiem eiro vairāk nekā iepriekšējā finanšu gadā, liecina kompānijas paziņojums Nasdaq Riga.

«SAF Tehnika» grupas, kurā ietilpst Latvijā reģistrēta AS «SAF Tehnika» (turpmāk – mātes sabiedrība), mātes sabiedrībai pilnībā piederoša ASV reģistrēta meitas uzņēmuma «SAF North America LLC», kā arī ASV reģistrēta uzņēmuma «SAF Services LLC», konsolidētais neto apgrozījums 2016./ 2017. finanšu gadā bija 17,04 miljoni eiro, kas ir par 3,36 miljoniem eiro jeb par 19,6% lielāks nekā iepriekšējā 2015./ 2016. finanšu gadā.

Grupa pārskata gadā turpināja strādāt pie specifisku klientu vajadzību izzināšanas un identificēšanas, attīstot un uzlabojot nišas produktu piedāvājumus. Papildus ieņēmumi tika gūti, izstrādājot specifisku klientu pieprasītu funkcionalitāti AS «SAF Tehnika» produktiem. Joprojām saglabājas pieprasījuma pieaugums pēc radio sistēmām, kas nodrošina palielinātu datu pārraides ātrumu un kuras iespējams attīstīt vai atjaunināt, lai palielinātu datu pārraides ietilpību. Šādu prasību tendence arvien vairāk nosaka jaunu produktu attīstības virzienu gan AS «SAF Tehnika», gan tirgum kopumā.

Eksports veidoja 99,36% no apgrozījuma un bija 16,93 miljoni eiro. Pārskata periodā grupas produkcija tika eksportēta uz 77 pasaules valstīm.

SAF Tehnika neto skaidrās naudas līdzekļu bilance uz gada beigām bija 6,5 miljoni eiro. Grupas neto naudas plūsma par finanšu gada 12 mēnešu laika posmu sasniedza 598 tūkstošus eiro.

Pārskata gadā grupa investēja 368 tūkstošus eiro IT infrastruktūras, ražošanas un pētniecības iekārtu, programmatūras un licenču iegādē, kā arī produktu sertifikācijā.

AS SAF Tehnika valde ierosina dividendēs izmaksāt 2 miljonus eiro.

Ieskats uzņēmuma darbībā - galerijā augstāk!

Dalies ar šo rakstu