Būve

Salaspils priecājas par nozīmīgu investīciju projektu

Lelde Petrāne, 22.03.2016

Foto: Publicitātes

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Tirdzniecības nams Kurši (TN Kurši) turpina būvmateriālu veikalu tīkla attīstību un Salaspilī ir atvēris līdz šim lielāko uzņēmuma veikalu. Līdz ar tā atklāšanu radītas 36 jaunas darba vietas.

Turpmāk Latvijā darbosies 19 Būvniecības nams Kurši (BN Kurši) veikali. Jaunā BN Kurši Salaspilī izveidē ieguldīti 3,5 miljoni eiro.

Raimonds Čudars, Salaspils domes priekšsēdētājs, komentē: «Šis ir nozīmīgs investīciju projekts Salaspilij, turpinot attīstīt tās Pierīgas potenciālu, radot jaunas darba vietas, veicinot uzņēmējdarbību un iepirkšanās iespējas vietējiem un arī tālākas apkaimes iedzīvotājiem. Salaspilī auto maģistrāle ir viena no noslogotākajām Latvijā, kas savieno reģionus ar Rīgu. Tai ir augsts potenciāls tās izdevīgās atrašanās vietas dēļ, kas to padara interesantu lieliem investīciju projektiem. Šajā virzienā (Rīga – Ogre – Koknese) līdz šim nav bijis šāda mēroga būvmateriālu tirdzniecības centra.»

BN Kurši kopā ar mātes kompāniju SIA Augstceltne izvēlas attīstīt būvmateriālu veikalus, būvējot tos no nulles, tostarp arī Salaspilī. Šāda stratēģija esot jau sevi attaisnojusi veikalu tīkla paplašināšanā Slokā, Valmierā, Saulkrastos, Daugavpilī un Ventspilī. Salaspilī tiek veidota jauna pieredze, izveidojot būvmateriālu veikala kompleksu kopā ar DUS Virši-A. Tādējādi tiekot radīts, «iepirkšanos un atpūtu veicinošs, jauna ieraduma formāts ērtam brīvdienu izbraukumam pēc precēm būvniecībai un mājai ārpus Rīgas, bez sastrēgumiem, vienlaikus nodrošinot transporta uzpildi blakus esošajā degvielas uzpildes stacijā».

Juris Pimanovs, BN Kurši valdes priekšsēdētājs, skaidro: «Jaunatklātais tirdzniecības centrs Salaspilī ir pirmais nozīmīgais mūsu šā gada investīciju projekts, un BN Kurši šobrīd būs lielākais būvmateriālu tirdzniecības veikals reģionā. Šī veikala atklāšana ir bijis izaicinājums ne tikai mums kā simts procentu Latvijas uzņēmumam, bet arī man kā vadītājam, īstenojot pirmo uzlabota koncepta BN Kurši veikala izveidi. Kopumā šā gada laikā tiks pārveidoti vairāki BN Kurši veikali.»

Jaunā veikala platība Salaspilī ir 2850 m2.

SIA Tirdzniecības nams Kurši ir Latvijas kapitāla uzņēmums, un tā apgrozījums 2014. gadā veidoja 66,9 miljonus eiro, pieaugot par gandrīz 13%. Pēc apgrozījuma uzņēmums ir otrs lielākais būvmateriālu tirgotājs Latvijā. Tā akcionāri ir SIA Augstceltne, Juris Kursītis un Juris Pimanovs. TN Kurši šogad aprit 16 gadi.

Komentāri

Pievienot komentāru