Nekustamais īpašums

Salmo jaunais birojs būs bijušās rūpnīcas Radiotehnika teritorijā

Lelde Petrāne, 14.08.2017

Foto: Zane Bitere/LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

SEB banka izsniegusi 2 miljonu eiro ilgtermiņa aizdevumu makšķerēšanas un tūrisma preču ražošanas un tirdzniecības grupas Salmo uzņēmumam Salmo Invest, kas tiks ieguldīti kompānijas biroju ēkas renovācijā un iekārtošanā.

Imantā Radiotehnikas grausta vietā būs veikals Depo

Salmo jaunais birojs atradīsies Imantā, Skandu ielā 7, rekonstruētā bijušās rūpnīcas Radiotehnika korpusā, kura būvniecība tika aizsākta vēl padomju laikā. Pēc ēkas rekonstrukcijas pabeigšanas tai būs pieci stāvi. Daļu no ēkas platības aizņems Salmo, bet pārējās telpas tiks izīrētas citiem uzņēmumiem.

Salmo Invest valdes priekšsēdētājs Raimonds Vaišļa skaidro: «Salmo Invest primārais uzdevums ir uzlabot darba vidi mūsu komandai un izveidot atbilstošas telpas interneta veikala vajadzībām, kas tiks atvērts Latvijas tirgum 2018. gada pirmajā pusē.»

Kompānija attīsta savus zīmolus – Salmo makšķerēšanas piederumus, Lucky John zivju mānekļus un Norfin apģērbus un tūrisma preces, eksportējot tās gan uz pārējām Baltijas valstīm, gan Krieviju un citām NVS valstīm, gan Eiropas valstīm, kā arī citiem pasaules reģioniem.

Salmo zīmolu preces tiek izstrādātas Latvijā un ražotas Āzijas valstīs.

Komentāri

Pievienot komentāru