SIA Baltā zivīte ieguldīs trīs miljonus latu ražošanā

2012. gada 18. decembris plkst. 10:40
Autors: Gunta Kursiša
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Daugavpils novada Kalkūnes pagasta uzņēmums SIA Baltā zivīte noslēdzis vairāk nekā 3,032 miljonus Ls apjomīgu iepirkumu konkursu par jaunu surimi izstrādājumu ražošanas pamatlīdzekļu iegādi, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājas lapā.

Noslēdzoties konkursam, noskaidrojies, ka surimi ražošanas iekārtas uzņēmumam piegādās Rīgas uzņēmums SIA Peruza, kas konkursā apsteidza Tallinā bāzēto Orc Energy TU.

SIA Baltā zivīte, vērtējot pēc 2010. gada apgrozījuma, kas veidoja 7,68 miljonus Ls, ierindojās Latvijas lielāko uzņēmumu saraksta TOP 500 487. vietā, tomēr šogad uzņēmums no TOP 500 saraksta ir izkritis.

Kompānija dibināta 1998. gadā un darbojas Kalkūnes pagastā, Daugavpils novadā. Uzņēmuma darbības veidi ir gatavu ēdinu ražošana, zivju, vēžveidīgo un mīkstmiešu pārstrāde un konservēšana, zivsaimniecību darbība, pārējo pārtikas produktu vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība u.tml.

Uzņēmuma valdē darbojas vienīgais valdes loceklis Boriss Ustinovs.

Jau rakstīts, ka divus miljonus latu ražošanas attīstībā grasās ieguldīt arī cits Kalkūnes pagasta uzņēmums SIA Zilā Lagūna. 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām