SIA Iecavnieks mantu līdz izsolei uztur Vegetable Oil

2011. gada 13. decembris plkst. 11:36
Sadaļa: Pārtika
Dalies ar šo rakstu

Bankrotējušā Iecavas novada uzņēmuma SIA Iecavnieks mantu līdz izsolei uzturēs SIA Vegetable Oil Product Group Latvia, reģionālo mediju Bauskas Dzīve informējusi maksātnespējas administratore Ivita Baumane.

Pabeigta darbību 31. oktobrī pārtraukušā SIA Iecavnieks nekustamā īpašuma un kustamās mantas vērtēšana, un izsoles datums noteikts nākamā gada 25. janvārī. Sludinājums par izsoli decembrī būs publicēts oficiālajā laikrakstā Latvijas Vēstnesis, tajā būs noteikta izsolāmā īpašuma novērtējuma summa un sākumcena, skaidrojusi administratore.

Pēc izsoles izsludināšanas mēneša laikā varēs pieteikties pretendenti. To plāno darīt SIA Vegetable Oil Product Group Latvia, kas reģistrēta šajā pašā adresē un līdz izsolei uztur bankrotējušā uzņēmuma mantu un ražošanu, Bauskas Dzīvei apstiprinājis valdes priekšsēdētājs Arnolds Babris.

Viņš uzsvēris, ka patlaban darbs uzņēmuma ražotnē Iecavas novadā turpinās. Ar 1. novembri darbā SIA Vegetable Oil pieņemti visi tie 31. oktobrī atlaistie SIA Iecavnieks darbinieki, kopskaitā ap 60 cilvēku, kuri to vēlējušies. Darba attiecības ar jauno saimnieku nav atjaunojuši vien tie, kuri bija izvēlējušies turpināt darba gaitas citur.

«Noteikti piedalīsimies izsolē, ja pārsolīsim, turpināsim un attīstīsim ražošanu,» plānus atklājis A. Babris un piebildis: «Ja tomēr kāds cits pretendents pārsolīs - neko darīt, uzņēmums būs saglabāts darbspējīgs.»

I. Baumane Bauskas Dzīvei atzinusi, ka ir bijusi interese no citiem potenciālajiem pircējiem SIA Iecavnieks mantu iegādāties pa daļām, taču par visa ražojošā uzņēmuma pirkšanu līdz šim neviens cits nav interesējies.

Iecavnieka bankrota procedūru ierosināja pēc lielākās kreditores «Swedbank» prasības.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām