SIA Lauma Fabrics notikušas izmaiņas valdē

2012. gada 28. augusts plkst. 15:01
Autors: Gunta Kursiša
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

SIA Lauma Fabrics valdē otrdien, 28. augustā, reģistrētas izmaiņas – valdes locekļa amatu pametis Dobelē dzīvojošais Olafs Švanks, liecina informācija Lursoft.

Viņa vietā valdes locekļa amatu turpmāk ieņems igaunis Indreks Rahumā (Indrek Rahumaa), kurš laikā no 2005. gada oktobra līdz 2007. gada maijam pildīja Lauma Fabrics valdes priekšsēdētāja amata pienākumus, savukārt no 2007. gada maija līdz 2010. gada novembrim ieņēma kompānijas padomes priekšsēdētāja amatu, liecina Lursoft dati par Lauma Fabrics amatpersonu vēsturi.

Savukārt O. Švanks SIA Lauma Fabrics valdes locekļa amatā darbojās kopš 2010. gada novembra vidus.

Patlaban darbu uzņēmuma valdē turpina līdzšinējais priekšsēdētājs Apvienotās Karalistes valstspiederīgais Naidžels Peidžs (Nigel Page), kā arī valdes loceklis Edijs Egliņš.

SIA Lauma Fabrics reģistrēta 2005. gadā, un tā juridiskā adrese ir Ziemeļu iela 19 Liepājā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 7,087 milj. Ls.

Jau rakstīts, ka Lauma Fabrics paredz investēt attīstībā septiņus miljonus eiro, kas tiks gūti no Eiropas Savienības finansējuma. Projekts paredz apdares ceha rekonstrukciju un jaunu krāsošanas un mazgāšanas iekārtu iegādi, pilnībā automatizētu krāsvielu un ķimikāliju vadības sistēmu, tāpat plānots modernizēt fiziski nolietoto ūdens apgādes sistēmu.

SIA Lauma Fabrics ir lielākā veļas tekstilmateriālu ražotāja Eiropā, 2011. gadā uzņēmums apgrozīja 22,1 miljonu latu, un tas nodarbina ap 500 cilvēku.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārdi

Populārākās ziņas

Nepalaid garām