Ražošana

SIA Lauma Fabrics peļņa uzlec par 1,6 milj. Ls

Gunta Kursiša, 30.10.2012

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Sieviešu veļas šūšanas materiālu un medicīnas produkcijas ražošanas un pārdošanas uzņēmums SIA Lauma Frabrics aizvadītajā gadā apgrozīja 22 milj. Ls, kas, salīdzinot ar 2010. gadu, ir 14,7% kāpums, savukārt uzņēmuma peļņa pieaugusi par 1,6 milj. Ls, liecina informācija Lursoft.

Uzņēmums 2011. gadu noslēdza ar 1,9 milj. Ls peļņu, kas ir ievērojams pieaugums, salīdzinot ar 0,3 milj. Ls peļņu iepriekšējā gadā.

Savukārt no kopējā Lauma Fabrics apgrozījuma 20,2 milj. Ls veidoja materiāli sieviešu veļas šūšanai, bet 1,8 milj. Ls – medicīnas produkcija.

Galvenie noieta tirgi 2011. gadā bija Baltkrievija, Baltijas valstis, Ukraina, Polija, Krievija un Francija.

Pagājušajā gadā SIA Lauma Fabrics ieguldīja 173,9 tūkst. Ls jaunās tehnoloģijās.

Uzņēmuma kapitāldaļu turētāja ir Kiprā reģistrētā kompānija Myrtyle Ventures Limited.

Lauma Fabrics valdes priekšsēdētājs ir Anglijas pilsonis Naidžels Peidžs (Nigel Page). Valdes locekļa amatu ieņem Edijs Egliņš un Igaunijas pilsonis Indreks Rahumā (Indrek Rahumaa).

Lauma Fabrics savu saimniecisko darbību uzsāka 2006. gadā. Uzņēmumā strādā 523 darbinieki un uzņēmuma pamatkapitāls ir septiņi milj. Ls. Vadības ziņojumā teikts, ka nākamgad investīcijās plānots ieguldīt vienu milj. Ls esošā sortimenta apjoma palielināšanai un jauna sortimenta ražošanai.