Skrūvju un stiprinājumu ražotājs paplašina noliktavu Rīgā

2011. gada 26. janvāris plkst. 12:04
Dalies ar šo rakstu

Industriālo parku attīstītājs Nordic Partners Properties un būvkalumu ražotājs Stipro noslēguši līgumu par noliktavu telpu paplašināšanu gandrīz 1000 m2 platībā industriālajā parkā Rīgā – NP Duntes Business Park.

Līdz ar paplašināšanos uzņēmuma kopējā platība ir 1492 m2, kas NP Duntes Business Park industriālajā parkā ir lielākās šobrīd iznomātās telpas.

Stipro ir skrūvju un stiprinājumu ražotājs un vairumtirgotājs Latvijā. Uzņēmuma būvkalumu ražotne izveidota Liepājā, savukārt produkcijas izejvielas galvenokārt tiek iegūtas no ES un Tālo Austrumu valstīm.

Aktivitātes nekustamā īpašuma tirgū, kā arī rūpnieciskās ražošanas apjomu pieaugums ļauj prognozēt apjomu pieaugumu arī šajā gadā, tādējādi nepieciešamas plašākas telpas. Lai arī uzņēmuma ražotne atrodas Liepājā, no loģistikas un tirdzniecības viedokļa Rīga ir piemērotākā uzņēmuma specifikai, komentēja SIA Stipro valdes priekšsēdētājs Armands Rozenbergs.

Kopš 2000.gada, kad Latvijā izveidots pirmais industriālais parks, NP Properties ir attīstījis kopumā 22 dažāda profila uzņēmumus, kas turpmāk iekļauti vienotā uzņēmumu grupā Nordic Partners Properties. 2010.gada martā veiktas strukturālas izmaiņas Nordic Partners grupā, izveidojot trīs meitas uzņēmumus, tostarp Nordic Partners Properties daudznozaru uzņēmumu grupu, kurā turpmāk atradīsies arī līdz šim lielākais industriālo parku attīstītājs Latvijā NP Properties.
 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām