Spelinga dārgā savrupmāja pārdota miljardiera Eklstona meitai

2011. gada 15. jūnijs plkst. 12:44
Dalies ar šo rakstu

Mirušā TV producenta Ārona Spelinga savrupmājas ar piecu akru (1 akrs ir aptuveni 0,4 ha) zemi, kas 2009.gadā tika nodēvēta kā Amerikas dārgākā māja, pārdošana tuvojas noslēgumam, vēsta Wall Street Journal.

57 tūkstošus kvadrātpēdu lielo franču Chateau stila māju sākotnēji bija plānots pārdot par 150 miljoniem ASV dolāru, bet summa, par kādu māja iegādāta patiesībā, vēl nav zināma.

Saskaņā ar izdevuma sniegto informāciju pircēja ir 22 gadus vecā Petra Eklstone - viņas tēva, miljardiera Bērnija Eklstona Formula Viens sacīkšu impērijas mantiniece.

Viņa pirms augustā plānotajām precībām ar biznesmeni Džeimsu Stantu plānojot pavadīt laiku gan Londonā, gan Losandželosā.

Māju, kas ieguvusi nosaukumu The Manor, būvēja Spelings un viņa sieva Kendija 1991.gadā. Tā atrodas Losandželosas ekskluzīvajā Holmby Hills rajonā.

Ārons Spelings, kurš mira 2006.gadā 83 gadu vecumā, bija viens no Holivudas ražīgākajiem televīzijas producentiem. Viņa darbu sarakstā ir: Beverlihilza, pasta indekss 90210 (Beverly Hills, 90210), Melrouzpleisa (Melrose Place), Dinastija (Dynasty) un Mīlestības laiva (The Love Boat).

Dalies ar šo rakstu