Spodrība uzspodrina nosaukumu

2012. gada 16. maijs plkst. 12:03
Autors: Jānis Rancāns
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

A/s Ķīmiskā rūpnīca Spodrība mainījusi uzņēmuma nosaukumu un jaunais nosaukums ir a/s Spodrība. Nosaukuma maiņu Spodrība saista ar vēlmi īstenot prioritāti «videi draudzīgs uzņēmums».

«Uzņēmuma nosaukums nu ir kļuvis īsāks, kā arī esam atteikušies no vārdiem ķīmiskā rūpnīca, jo tie neprecīzi raksturoja uzņēmumu» nosaukuma maiņu skaidroja a/s Spodrība prokūriste Baiba Megre Ansviesule.

Spodrība uzsver, ka nosaukuma maiņa sadarbības partneriem nekādas papildus darbības neradīs, jo visi līgumi un vienošanās, kas slēgtas ar a/s Ķīmiskā rūpnīca Spodrība, ir spēkā. Līdzšinējie saglabājas gan uzņēmuma reģistrācijas numurs, juridiskā adrese, bankas konta numuri, kompānijas izpildinstitūcijas, gan arī un rekvizīti.

Tāpat B. Megre Ansviesule akcentēja, ka klientus šīs pārmaiņas skars vēl mazāk, jo uzņēmuma produkcija tiek izplatīta ar zīmolu Seal. Produkcijas tirgošana ar zīmolu Seal uzsākta kopš 2007. gada, domājot par starptautiskiem tirgiem.

Spodrības pirmsākumi meklējami 1921. gadā, kad Rīgā tika dibināta apavu krēmu ražotne Mednis un biedri. 1941. gadā apvienojoties vairākām fabrikām tika izveidota ķīmiskā rūpnīca Spodrība. 1996. gadā Spodrība tika pilnībā privatizēta un par tās pilno nosaukumu kļuva a/s Ķīmiskā rūpnīca Spodrība.

Savukārt 2006. gadā visas Spodrība akcijas iegādājās investori no Islandes, bet nākošajā gadā Spodrība savu produkciju sāka tirgot ar jaunu logotipu Seal.
 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām