Šūšanas firmas Nienhaus & Lotz Lettland darbinieki ceļā uz darbu lauž kājas 

Rūpnieciskās šūšanas firmas Nienhaus & Lotz Lettland vairāk nekā 170 strādniekiem Gulbenē, kuriem darbs ir organizēts maiņās, krēslas stundas gājiens uz darbavietu vai mājās no tās kļūst par izturības pārbaudījumu, reģionālajam medijam Dzirkstele stāstījusi kāda šā uzņēmuma darbiniece. Nesen, tumsā iedama mājās no darba, viņas kolēģe šajā ceļa posmā izmežģījusi kāju.

Dienas Bizness, 03.12.2012

dzirkstele.lv

«Gulbenē ielas posms no Ceriņu ielas līdz šūšanas fabrikai vienmēr ir bijis tumšs, bet pašlaik tas vispār palicis bez gaismas. Vai tiešām tā paliks līdz nākamajam gadam, kad solīta Draudzesskolas ielas rekonstrukcija un apgaismojuma sakārtošana? Cik mūsu fabrikas darbiniekiem pa to laiku vēl būs jācieš? Bijuši arī vairāki gadījumi, kad strādnieces šajā tumšajā ielas posmā lauzušas kājas!» stāstījusi fabrikas šuvēja.

Gulbenes pilsētas pārvaldes speciālists saimnieciskajos jautājumos Juris Aleksāns Dzirkstelei skaidrojis, ka Draudzesskolas ielā pušu ir kabelis. Kurā konkrētajā vietā tas ir noticis, esot grūti pateikt, jo tas ir tehniski sarežģīti. Tā kā šogad visi līdzekļi pilsētas ielu apgaismojuma sakārtošanai ir izlietoti, vienīgā iespēja ir atteikties no pilsētas centra izgaismošanas Ziemassvētkos, novirzot naudu Draudzesskolas ielas sakārtošanai, taču tādā gadījumā par to būtu jālemj pašvaldības atbildīgajiem darbiniekiem.

Viņš tiem, kuri iet kājām pa Draudzesskolas ielu, ieteicis ievērot ceļu satiksmes noteikumus, kuri paredz: «Diennakts tumšajā laikā ārpus apdzīvotām vietām, kā arī apdzīvotās vietās, ja ceļš nav pietiekami un vienmērīgi apgaismots, gājējiem, kas pārvietojas pa brauktuvi vai nomali, jālieto gaismas atstarotājs vai cits gaismu atstarojoša materiāla elements vai jātur rokā iedegts lukturītis.»

Tevi varētu interesēt

A/s MB Betons iegādājusies no SIA Betons PR Gulbenes betona rūpnīcu....

Gulbenes pašvaldība būs galvotāja 95,4 tūkst. Ls kredītam, ko ņems SIA Balvu...

SIA Bioeninvest plāno ieguldīt 3,2 miljonus latu koģenerācijas stacijas izbūvē Gulbenē....

Nepalaid garām

Tiesa noraidījusi nogalinātā maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus brāļa prasību pret...

Pasaules parādi turpina augt, un vairāki finanšu procesu pētnieki brīdina, ka tam...

8.janvārī "Dienas Bizness" rīkoja kārtējo Donoru dienu Andrejostā....

Skotijai ir viskijs, Somijai ir Nokia, Itālijai ir makaroni,Meksikai ir tekila, Karību...

Latvijas Paralimpiskās komitejas rīkotajā Latvijas Paralimpiskā sporta centra arhitektoniskās...

Norisinājusies ikgadējā Dienas Biznesa rīkotā TOP 500 apbalvošanas ceremonija, kurā tiek atvērts...