Viedierīces

Tehnoloģijas: Divi telefoni vienā

Jānis Vēvers, 22.07.2016

Attēls: Publicitātes

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Coolpad pagaidām lielākajā Eiropas tirgū pieejamajā viedtālrunī Max draudzīgi sadzīvo pieklājīgi tehniskie parametri ar saprātīgu cenu

Viedtelefonu ražotāju labākos modeļus jeb tā dēvētos flagmaņus vidusmēra lietotāji allaž uzņēmuši ar dalītām jūtām. Emocionāli gribētos kaut reizi iegūt īpašumā ierīci ar visām jaunākajām iespējām, pat ja tās nekad pa īstam netiks liktas lietā, bet, ieraugot 700 eiro vai vēl iespaidīgāku cenu zīmi, veselais saprāts izmisīgi brēc – stop! Saprātīgu alternatīvu dārgajiem flagmaņiem atrast nav nemaz tik viegli, jo zemākas klases ierīču «dzelži» tradicionāli ir acīmredzami vājāki. Iespējams, situācija uz labo pusi mainīsies līdz ar Ķīnas zīmolu ieplūšanu mūsu tirgū vēl kuplākā skaitā. Vismaz uz šādām cerīgām domām vedina šovasar pārdošanā laistais Coolpad Max.

Šķiet, visiem tālruņu ražotājiem ir puslīdz skaidrs, ka bez kvalitatīvas tālruņa ārienes pircēju labvēlību neizpelnīties. Coolpad šo mācību licis aiz auss un savam šā brīža lielākajam tālrunim Eiropas tirgū piešķīris gana izskatīgu alumīnija «mētelīti». 6,9 milimetrus biezais korpuss ar noapaļotajām malām izskatās patiešām respektabli, turklāt matētā apdare veiksmīgi notušē pirkstu nospiedumus. Sānu līstes apdare un tajos izurbtie caurumi virs skaļruņiem mazliet atgādina iPhone 6, tomēr saukt Coolpad Max par «aifona» klonu nav nekāda pamata.

Coolpad Max piesaista uzmanību ne vien ar izskatu, bet arī pieklājīgiem tehniskajiem parametriem.

Visu rakstu Divi telefoni vienā lasiet 22. jūlija laikrakstā Dienas Bizness.

Komentāri

Pievienot komentāru