Tehnoloģiju festivāla svarīgākie notikumi – tiešraidē

2017. gada 27. novembris plkst. 11:19
Autors: Jānis Vēvers
Dalies ar šo rakstu

Šonedēļ notiekošajā tehnoloģiju, politikas, start–up un dzīvesstila festivālā Digital Freedom Festival var ielūkoties arī tie interesenti, kuri neapmeklē pasākumu klātienē

Šis pasākums pulcē 1300 uzņēmējus. Notikumi no galvenās skatuves tiek translēti Lattelecom mobilajā lietotnē Shortcut.

Festivāla dienās, 27. un 28. novembrī, Shortcut lietotnes TV sadaļā izveidots atsevišķs TV kanāls, kur pārraidīs galvenās skatuves programmu. Uz tās iedvesmojoši runātāji no visas pasaules meklēs atbildes, kā uzņēmēji, sabiedrība un politikas veidotāji var labāk sadarboties un izmantot tehnoloģiju radītās priekšrocības. Tiks apskatīti tādi intriģējoši temati kā mākslīgā intelekta un cilvēces sadzīvošana, naudas, pilsētu, komunikācijas, seksa un pat nāves nākotne.

Digital Freedom Festival norisināsies uz sešām skatuvēm, ieskaitot Lattelecom Open Stage. Uz tās lektori pievērsīsies tādām šodienas uzņēmējdarbībai būtiskām tēmām kā inovāciju veicināšana uzņēmumos, sadarbība ar jaunuzņēmumiem un biznesa izaugsme.

Mobilajā lietotnē Shortcut pieejams Lattelecom televīzijas un oriģināls saturs. Izmantojot mobilās ierīces, iecienītus raidījumus var skatīties jebkurā laikā un vietā. Festivāla tiešraide ir bez maksas pieejama ikvienam Shortcut lietotājam, savukārt abonentiem vēl septiņas dienas pēc tiešraides ieraksts būs pieejams arhīvā.

Dalies ar šo rakstu