Tirdzniecība un pakalpojumi

Tiks atklāti 66 jauni reisi maršrutā Rīga–Olaine

Žanete Hāka, 12.04.2016

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Atsaucoties Olaines novada pašvaldības lūgumam, uz eksperimenta laiku no 2016.gada 15.aprīļa līdz 15.augustam maršrutā Nr.5034 Rīga–Olaine tiks atklāti jauni reisi, informē Autotransporta direkcija.

Četru mēnešu ilgā periodā izvērtējot reisu pieprasījumu, tiks pieņemts lēmums par to iekļaušanu kopējā maršrutu tīklā. Tāpat no 15.aprīļa tiks veiktas pastāvīgas izmaiņas divos minētā maršruta reisos.

Uz eksperimenta laiku no 15.aprīļa līdz 15.augustam maršrutā Nr.5034 Rīga–Olaine tiks atklāti 66 jauni reisi, no kuriem 10 tiks novirzīti cauri Lubaušu ciemam, 54 tiks izpildīti, autobusam neiebraucot Jaunolainē, un divi – autobusam apstājoties pieturvietā NIP (Nordic Industrial Park). Tādējādi pasažieri, kuri brauks no Olaines uz Rīgu, ceļā pavadīs mazāk laika.

Papildus minētajam tiks veikti grozījumi divos reisos: turpmāk minētā maršruta autobuss, kas līdz šim no Olaines izbrauca plkst.16.00 un 17.20, vairs neapstāsies pieturvietā NIP.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.