Atpūta

Trīs, divi, viens... Kur sagaidīt 2015. gadu?

Sagatavojusi Linda Zalāne, 29.12.2014

Foto: EPA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Ja gadu miju plānots sagaidīt nevis mājās pie kamīna, bet saviesīgā pasākumā, DB ierosmei piedāvā nelielu izlasi

Domās ar Klūniju vai Mulenrūžā

Saules akmenī ar skatu uz Daugavu, no kura pavērsies arī ekskluzīvs skats uz svētku uguņošanu, sapulcēsies Martini ballītes piekritēji. Džordžu Klūniju gan nesatiksiet, bet par 250 eiro no vienas personas izklaides programma tiek solīta vērienīga. Par svētku vakariņām parūpēsies restorāns Hot’e. Pasākuma dress code – vakartērps.

Viesnīca Baltic Beach Hotel zālē Jūra-Jūrmala jauno gadu mudina sagaidīt improvizētā Latīņu kvartālā. Cilvēkam par šo pastaigu būs jāšķiras no 160 eiro.

Savukārt viesnīcas restorānā Caviar Club romantiskas mūzikas skaņas aizvedīšot pārsteigumiem bagātā pastaigā pa naksnīgo Parīzi. Nakts ugunis, valdzinošas kabarē dejotājas… Svinīgā uguņošana jūras krastā. Franču virtuves gardumi. Šī izvēle izmaksās 330 eiro.

Savukārt citā Jūrmalas viesnīcā – Hotel Jūrmala Spa ballīte plānota cirka gaisotnē, tur būs sastopami dzīvnieki, akrobāti un, protams, klauni. Vakaru bagātinās dzīvā mūzika un svētku maltīte. Biļešu cena pieaugušajiem 120 eiro, bērniem 84 eiro.

Kino valdīs Baltvillā. Pasākuma Viva le cinéma! īpašais viesis – Žoržs Siksna. Iespējams, gaidāms Lielā Getsbija košums, Titānika kaislības vai mistera Bīna jautrība. Arī katrs viesis ir aicināts iejusties kādā kino tēlā vai uzmirdzēt kā kino zvaigznei. Cena – 99 eiro.

Smalki un gardi

Restorānā Bibliotēka Nr.1 gadumijas svinībām par godu šefpavārs Māris Jansons izveidojis īpašu ēdienkarti, kas ļaušot 2015. gadu sagaidīt izsmalcinātā gaisotnē, baudot neaizmirstamu garšu pasaules maģiju un brīnumaino restorāna atmosfēru. Svētku vakariņas vienai personai izmaksās 200 eiro un galdā tiks celts mazsālīts Burtnieku ezera zandarts, Islandes omārs un jūras ķemmīte, lēni cepta jēra mugura un virkne citu ēdienu.

Restorānā Melnā Bite jaunā gada sagaidīšanas svinības vienai personai izmaksās 150 eiro. Mielastā – uzkodas, karstie ēdieni, deserts un šampanietis, bet izklaides programmā paredzēti dzīvās mūzikas priekšnesumi, stikla pūtēji, kā arī mākslinieki, kas iepazīstināšot ar vietējām tradīcijām. Uz smalko pasākumu vēlams ierasties apģērbā, kurā dominē zila, zaļa, balta un melna krāsa. Cena vienai personai – 150 eiro

Tallink Hotel Riga restorānā Elements veco gadu pavadīt un jauno sagaidīt aicināti tie, kam tuva Parīze. Restorānā saimnieko Latvijā atzītā šefpavāre Svetlana Riškova, kura arī gādās par svētku maltīti. Pasākumu vadīs Andris Bulis, uzstāsies grupa P-Brothers, mīmi un iluzionists. Cena – 120 eiro.

Hipsteriem, rokeriem, dejotājiem

Kafejnīcā Piens Jaunā gada sagaidīšanas balle noritēs latviešu tradīcijās, ko iedvesmojuši senie modernie pilsētnieki, dendiji, outsaideri Padegs, Čaks, ballīšu dāma Ķempe, askēts Endzelīns, Minoxi un Ērenpreisi. Par balles muzikālo noformējumu trijās zālēs rūpēsies vairāki dīdžeji un būs sagaidāma arī dzīvā performance no Maysi un Reynsi. Cena 10–13 eiro.

White Circus and Masquerade nakts viešņa – iespaidīgā vokāla īpašniece un 200 kg smagā Diva Avari. Apmeklētājus gaida burvju triki, Hula Hoop šovs un gaisa vingrotāji. Pārsteigumi sola arī deju grupa Dream Snakes, klauni, vakara animatori un ķertais profesors. Ieeja – 10 eiro.

Roķīgos deju un dziesmu ritmos svinības noritēs Latvijas 1. Rokkafejnīcā Rīgā, Reiterna namā. Uz galvenās skatuves rosīsies Valters Frīdenbergs. Klavierbārā karaoke ar Vēja brāļiem, bet pēc pusnakts svinības turpināsies ar Coco Orchestra. Cena 7–10 eiro.

Kā pirms 100 gadiem sagaidīja Jauno gadu, varēs uzzināt Teātra klubā Hamlets, kur senatnes auru uzburs ar attiecīgu atmosfēru, mūziku un izklaides programmu. Protams, uzkodas un šampanietis neierobežotā daudzumā par 35 eiro no personas.

Klubā Mai Tai notiks Jaungada sagaidīšana From London To New York, kur viesi sajutīs katras pasaules daļas svinēšanas atmosfēru. Katru stundu būs iespēja svinēt citas valsts Jauno gadu un katru stundu būs īpaši notikumi, kā arī akcijas konkrētas valsts ietvaros. Galdiņa rezervācija – 50 eiro vienai personai.

Jaungada 80. un 90. gadu diskotēka notiks Vecrīgas restorānā Planeta Sushi, no kura paveras skats uz Doma laukumu. Mielastā – japāņu virtuves ēdieni. Cena – 70 eiro.

Komentāri

Pievienot komentāru