Troja par 18 tūkstošiem latu samazinājis pamatkapitālu 

Saplākšņa pārstrādes uzņēmums SIA Troja samazinājis pamatkapitālu par 18 tūkstošiem latu līdz 1,93 miljoniem latu, liecina Lursoft dati.

Žanete Hāka, 19.04.2013

Uzņēmums pamatkapitālu samazinājis, dzēšot dalībnieku daļas.

Jāpiebilst, ka pērn gadā SIA Troja apgrozījums samazinājies līdz 11,9 miljoniem latu, savukārt peļņa pēc nodokļu nomaksas sarukusi līdz 727,99 tūkstošiem latu. Aizvadītajā gadā uzņēmumā nodarbināti 95 darbinieki.

Uzņēmums pamatā ražo saplākšņa detaļas firmām, kuras ražo produktus transporta industrijas un celtniecības iekārtu ražotājiem, eksportējot tās caur AS Latvijas Finieris un tās meitas uzņēmumiem ES un citviet pasaulē.

SIA Troja ražo arī mēbeles, rotaļlietas, ceļazīmes un skrituļslidošanas rampas, ko pārsvarā realizē Latvijā.

Laikraksts Dienas Bizness jau pērnā gada sākumā rakstīja, ka SIA Troja uzsācis jauna inovatīva produkta – atpūtas un sporta inventāra – skimborda dēļu – ražošanu un virzīšanu tirgū.

Vēsturiski pazīstamākais bērza saplākšņa izstrādājums, kas ražots Latvijā, ir bērnu šūpuļzirdziņš, uz kura savā bērnībā šūpojusies ne viena vien paaudze. Pēdējos gados šo bērnu šūpuļkrēslu klāstu papildinājis Sienāzis un Ola.

Lursoft pieejamā informācija liecina, ka SIA Troja lielākais dalībnieks ir AS Latvijas Finieris, kuram pieder 50% uzņēmuma daļu.

Jaunākais izdevums