Turkish Airlines piedāvās jaunu lidojumu klasi

Autors: Elīna Pankovska
2010. gada 20. jūlijs plkst. 11:45

Lidsabiedrība Turkish Airlines sāks piedāvāt jaunu lidojumu klasi – Comfort Class jeb komforta klasi, kas papildinās jau esošās, DB informēja Mārketinga menedžere Sanita Geka.

Jaunās klases sēdvietas tiks izvietotas starp ekonomiskās un biznesa klases sēdvietām, un tās mērķis esot apvienot biznesa klases ērtības ar saprātīgu ekonomiskās klases cenu.

Atkarībā no jauno B777 lidmašīnu piegādes Turkish Airlines flotei, Komforta klase tiks piedāvāta maršrutos uz Pekinu, Šanhaju, Tokiju, Bangkoku, Sanpaulu un Toronto. Vēlāk arī lidojumiem uz Ņujorku, Čikāgu un Vašingtonu.

Jaunā klase ietver vairākas privilēģijas, proti, attālums starp krēsliem un sēdekļa platums, katrā sēdvietā būšot iebūvēts displejs, kā arī pasažieri lidojumu varēs piekļūt saviem failiem, izmantojot savas personiskās USB ierīces vai iPod iekārtas mūzikas atskaņošanai. Jaunā klase tiks pievienota jau esošajām ekonomiskai, biznesa un pirmajai klasei.

Turkish Airlines ir dibināta 1933.gadā. šobrīd tās flote sastāv no 142 lidmašinām un tā veic lidojumus uz 165 galamērķiem. Turkish Airlines ir arī aviokompāniju biedrības Star Aliance biedrs.

Atslēgvārds