Ukraine International Airlines Rīgā orientēsies arī uz tranzīta pasažieriem, piedāvājot savienojumus ar Āzijas pilsētām

2015. gada 30. marts plkst. 16:03
Autors: LETA
Dalies ar šo rakstu

Ukrainas lidsabiedrība Ukraine International Airlines, sākot darbību Rīgas lidostā, orientēsies arī uz tranzīta pasažieriem, piedāvājot savienojumus no Kijevas ar Āzijas pilsētām, šodien preses konferencē informēja kompānijas pārstāvji.

Tāpat plānots maršrutam Rīga-Kijeva piesaistīt tūristus un uzņēmējus. Kompānija prognozē, ka no maija līdz gada beigām tā varētu šajā maršrutā apkalpot aptuveni 35 000 pasažieru. Ukrainas puse cer arī uz bezvīzu režīma ar Eiropas Savienību ieviešanu jau pavasarī, kas paplašinātu darbības iespējas Latvijā.

Satiksmes ministrijas valsts sekretāra vietnieks Dins Merirands savukārt norādīja, ka ar jaunā maršruta palīdzību varēs piesaistīt Rīgai gan tūristus, gan tranzīta pasažierus. Lidsabiedrībā arī norādīja, ka tālākā nākotnē varētu atvērt arī, piemēram, reisus Rīga-Odesa vai Rīga-Ļvova.

Ukraine International Airlines pirmais reiss no Kijevas uz Rīgu tika veikts 29.martā, nodrošinot septiņus lidojumus nedēļā. Uz Kijevu reisus nodrošina arī Latvijas nacionālā lidsabiedrība airBaltic, kura, kā liecina reisu saraksts, uz Kijevu lido divreiz dienā sešas dienas nedēļā.

Papildus 2015.gada vasarā Ukraine International Airlines plāno sākt tiešos lidojumus no Kijevas uz Ammānu (Jordānija), Minsku (Baltkrievija), Pekinu (Ķīna) un vairākos jaunos iekšzemes maršrutos.

Ukraine International Airlines ir viena no lielākajām lidsabiedrībām Ukrainā, kas bāzējas Kijevā, Borispolas lidostā. Lidsabiedrība veic regulāros vietējos un starptautiskos pasažieru pārvadājumus un kravu pārvadājumus uz Eiropu, Tuvajiem Austrumiem, ASV un Āziju. Kompānija izveidota 1992.gadā, un tā ir privātā kompānija. Patlaban kompānija apkalpo 1100 starptautiskos un iekšzemes reisus nedēļā uz vairāk nekā 3000 galamērķiem, teikts kompānijas mājaslapā.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām