Būve

Uzņēmējs Mārtiņš Lauva vadīs Ceļu pārvaldi

Ieva Mārtiņa, 06.01.2011

Mārtiņš Lauva

Dienas mediju arhīvs

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Ceļu būves kompānijas Ceļu pārvalde valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Vitkovskis atkāpies no amata, bet viņa vietā plānots iecelt uzņēmēju Mārtiņu Lauvu, kurš Db.lv apliecināja, ka šim amatam piekritis.

M. Lauva atzina, ka Ceļu pārvalde (CP) nonākusi saspīlētā finanšu situācijā, tāpēc viņš piekritis palīdzēt, jau šobrīd tiek apspriests Ceļu pārvaldes restrukturizācijas plāns, lai panāktu pozitīvu naudas plūsmu 2011. gadā.

M.Vitkovskis, kurš turpinās darbu kompānijas valdē, klāstīja, ka lēmumu par atkāpšanos no amata pieņēmis, jo kompānijai ir labi rezultāti darbā ārpus Latvijas - nesen sākts projekts Polijā, kur netālu no Varšavas tiks izbūvēts septiņus kilometrus garš ātrgaitas A2 ceļa posms, kā arī tiek īstenoti citi projekti, ziņo BNS. Pēc viņa teiktā, šie projekti prasa lielu darbu un ir laikietilpīgi, tāpēc savienot šos pienākumus ar valdes priekšsēdētāja pienākumiem nav iespējams.

Izmaiņas CP vadībā varētu stāties spēkā pirmdien, 10.janvārī, pēc reģistēšanas Uzņēmumu reģistrā. Ceļu pārvalde ir viens no lielākajiem Latvijas ceļu būves uzņēmumiem, kam ir vairāki ceļu remonta iecirkņi, kas remontē ceļus gan Rīgā, gan visā Latvijā.

Ceļu pārvalde ir dibināta 1991.gadā, kompānijas pamatkapitāls ir 1,67 miljoni latu, bet lielākais īpašnieks - Rīgas dome (88,7%). Lursoft informācija liecina, ka 2009.gadā Ceļu pārvalde strādāja ar 12,65 miljonu latu apgrozījumu, kas ir par 48% mazāk nekā iepriekš, un 268,5 tūkstošu latu peļņu, kas, salīdzinot ar 2008.gadu, ir vairākas reizes mazāk.

Komentāri

Pievienot komentāru