Uzņēmums: Mums, iespējams, ir gaumīgākās un modernākās biroja telpas Ventspilī

2017. gada 16. marts plkst. 8:12
Autors: Anda Asere
Dalies ar šo rakstu

Tehnoloģiju testēšanas uzņēmumam TestDevLab augot, rodas nepieciešamība paplašināt darba telpas tā birojā Ventspilī

«Ventspilī atrodas mums stratēģiski svarīgs birojs, kurā strādā tuvu pie 30 darbiniekiem. Pēdējā gada laikā, uzņēmumam paplašinoties un piesaistot jaunus darbiniekus, sapratām, ka esošajās telpās ir kļuvis par šauru, tāpēc sākām domāt par to, kā šo situāciju risināt. Runājot ar ēkas īpašnieku secinājām, ka tieši virs mūsu esošā biroja ir mansarda stāvs, kuru var izremontēt un izveidot divu līmeņu biroju. Tā arī radās vairāku mēnešu sadarbība ar ēkas īpašnieku un rezultāts ir jaunas biroja telpas mansarda stāvā. Uzskatām, ka rezultātā mums, iespējams, ir gaumīgākās un modernākās biroja telpas Ventspilī,» stāsta Ervins Grīnfelds, SIA TestDevLab līdzdibinātājs.

Paplašinātajās telpās uzņēmums varēs ērti nodrošināt darbu 40 cilvēkiem. TestDevLab aktīvi strādā ar Ventspils augstskolu un tehnikumu, lai piesaistītu jaunus darbiniekus. «Cerams, ka šādas modernas biroja telpas būs papildu motivators par savu darba vietu izvēlēties mūsu uzņēmumu,» piebilst E. Grīnfelds.

Ventspilī uzņēmuma darbinieki ir iecienījuši birojā organizēt arī dažādas ārpusdarba aktivitātes, piemēram, galda spēļu vai muzikālos vakarus ar ģitāras spēlēšanu un dziesmām. E. Grīnfelds uzskata, ka šādām aktivitātēm jauni iekārtotais mansarda stāvs ir ideāli piemērots. Līdzīgi, kā uzņēmums darīja ar Rīgas biroja iekārtošanu, arī šoreiz interjera izveidē un iekārtošanā bija iesaistīti pašu darbinieki.
 

Dalies ar šo rakstu