Viedoklis: Atbildīga aizdošana, atbildīga aizņemšanās un atbildīga nodokļu administrēšana

2017. gada 06. septembris plkst. 17:16
Gvido Endlers, 4finance izpilddirektors Latvijā
Sadaļa: Eksperti
Dalies ar šo rakstu

Ir saprotams, ka valsts parlamenta un valdības (un politiķu) personā vēlas iekasēt pietiekamu nodokļu apmēru, lai varētu pildīt savus pienākumus pret Latvijas iedzīvotājiem.

LASI: Pieļauj jaunas nodevas uzlikšanu ātro kredītu nozarei

4finance uzskata, ka ikvienam ir jāuzņemas sava atbildība – tostarp finanšu nozarei, gan alternatīvo finanšu pakalpojumu sniedzējiem, gan bankām, aizdodot finanšu līdzekļus atbildīgi un maksājot nodokļus. Arī valdībai, deputātiem un politiķiem ir jārīkojas atbildīgi Latvijas iedzīvotāju priekšā – pieņemot atbildīgus, pārdomātus lēmumus un nodokļu iekasēšanas rezultātā iegūtos līdzekļus izlietojot lietderīgi, nemainīgi kvalitatīvi un Latvijas iedzīvotāju interesēs.

4finance kā atbildīgs aizdevējs ir gatavs sniegt savu ieguldījumu sabiedrībā, kurā tas strādā. Vienlaikus, no šobrīd publiskajā telpā izskanējušajiem apgalvojumiem nav skaidrs risinājums, ko valdības un deputātu skatījumā būtu lietderīgāk darīt.

Plašākus komentārus 4finance sniegs pēc rūpīgas iepazīšanās ar valdības un Saeimas plāniem gan alternatīvo finanšu sektoram, gan banku sektoram, gan citām tautsaimniecības nozarēs strādājošām kompānijām, kuru rezultātā tiks sasniegti konkrēti rezultāti (piemēram, tiks veicināts Latvijas iedzīvotāju skaita pieaugums).

TEV VARĒTU INTERESĒT ARĪ:

Reizniece-Ozola: Nebanku kreditēšanas jomā ir problēmas, bet to novēršanai risinājuma vēl nav
Nebanku aizdevēji: Jauna nodeva nedrīkst būt kā priekšlikums, lai papildinātu valsts budžetu

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām