VIRŠI-A stiprinās savas pozīcijas Latvijas degvielas tirgotāju vidū

2015. gada 04. augusts plkst. 8:39
Dalies ar šo rakstu

Pašmāju degvielas tirgotāja VIRŠI-A kopējais pārdotais degvielas litru apjoms 2015. gada pirmajā pusgadā pieaudzis par 15%, salīdzinot ar tādu pašu periodu pērn, informēja uzņēmumā.

VIRŠI-A apkopotie dati liecina, ka pārdotais degvielas apjoms mazumtirdzniecībā palielinājies par 20%, salīdzinot ar 2014. gada pirmo pusgadu. Arī degvielas uzpildes staciju veikalu pārdošanas apjoms pieaudzis par 30%, salīdzinot ar pērnā gada periodu.
Analizējot faktorus, kas ļāvuši palielināt pārdošanas apjomus, VIRŠI-A valdes priekšsēdētājs Jānis Riekstiņš norāda, ka tas galvenokārt saistīts ar degvielas uzpildes staciju tīkla paplašināšanu, kā arī esošo DUS modernizāciju.  

J. Riekstiņš skaidro: «Investējot gandrīz 2 miljonus eiro, esam aktīvi turpinājuši DUS tīkla paplašināšanos un modernizāciju. Arī turpmākā uzņēmuma darbības stratēģija paredz tīkla paplašināšanos un esošo DUS modernizāciju, tādejādi stiprinot savas pozīcijas Latvijas degvielas tirgotāju vidū.»

Līdz šim 2015. gadā atvērtas 2 jaunas VIRŠI-A degvielas uzpildes stacijas –jauna DUS tika atklāta Cēsīs (DUS Cēsis Saulrīti), savukārt otra DUS atvērta Rīgā (DUS Daugavgrīva). Tāpat VIRŠI-A modernizējis 2 stacijas – DUS Smiltene Vidzemē un DUS Ugāle Kurzemē. 

Šobrīd VIRŠI-A tīklā ir 55 DUS, no kurām 51 ir pilna servisa.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām