Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

“Mastercard” izziņojis 15 tehnoloģiju jaunuzņēmumus, kas pievienosies “Mastercard Lighthouse FINITIV” programmas rudens ciklam. Šogad no Baltijas valstīm iekļauti četri jaunuzņēmumi - trīs no Igaunijas un viens no Latvijas.

Pirmajā atlases kārtā tika izvēlēti 24 startupi, bet pēc otrās tika atlasīti tikai 15.

Latvijas jaunuzņēmums Abillio, kas ir digitālā maksājumu platforma brīvstrādniekiem (jeb frīlanceriem), cer ka šī partnerība ļaus attīstīt un piedāvāt Abillio pakalpojumus arī ārpus Latvijas.

“Esam pagodināti par šo iespēju, un ceram, ka programmas Mastercard Lighthouse konsultantu, partneru pieredze un kontakti palīdzēs mums paātrināt izaugsmi un uzsākt darbību jaunos tirgos, piedāvājot mūsu unikālo maksājumu pakalpojumu strauji augošajai freelance ekonomikai,” teic Abillio līdzdibinātājs Mārtiņš Viļums.

Šoruden programma tiks uzsākta Stokholmā, Helsinkos un Tallinā, vienlaikus izmantojot tiešsaistes rīkus, gan rīkojot tikšanās klātienē. Programmas laikā uzņēmumiem būs iespēja satikties ar visiem programmas partneriem un noslēgumā uzstāties un prezentēt sevi investoru priekšā. Papildus jaunizveidotie uzņēmumi saņems padomus no Mastercard mārketinga un komunikācijas komandām, lai nospodrinātu savu zīmolu un komunikāciju.

“Esam priecīgi, ka gadu no gada esam daļa no “Lighthouse FINITIV” programmas kā viena no galvenajām partnerbankām, lai kopīgi ar inovatīviem finanšu tehnoloģiju jaunuzņēmumiem izpētītu abpusēji izdevīgas iespējas. Programmas ietvaros līdz šim jau ir izveidojušās vairākas veiksmīgas partnerattiecības. Mēs uzskatām, ka šādi iesaistoties un sadarbojoties mēs varam izstrādāt labākus finanšu pakalpojumus visai sabiedrībai,” saka Audrius Rutkauskas, SEB Lietuvas inovāciju centra vadītājs.

Mastercard uzsāka Lighthouse FINITIV programmu, lai izveidotu ilgstošas partnerattiecības ar mērķi stiprināt finanšu ekosistēmu Ziemeļvalstu un Baltijas reģionos. Programma FINITIV apvieno jaunuzņēmumus, bankas, investorus un konsultantus, lai attīstītu un virzītu tirgū inovatīvas idejas.

Programma uzņem jaunus dalībniekus divreiz gadā.

Komentāri

Pievienot komentāru